Προς το περιεχόμενο

The Settlers VI


pc_admin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, οι πρώτες εντυπώσεις του demo είναι πολύ καλές. Μου αρέσει που είσαι αρκετά πιο ελεύθερος από τα άλλα settlers (στην κίνηση, στην επίθεση κτλ). Πολύ καλό που τα σύνορα τα κάνεις claim με ένα outpost και όχι με το προβληματικό σύστημα των κινητών συνόρων. Δεν μου άρεσαν οι εποχές (η απεικόνιση).

Αυτά στο tutorial. Πάω να συνεχίσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

pedes to pexnidi ta spaei!! an kai arketo perimene mexri na to ferei o thios mou alla to apotelesma mas dikaionei!! exo mia aporia an mporei kaneis na voithisei.. otan epilegoume ena ktirio giana to xtisoume pos mporoume na to kanoume rotate prin to valoume stin thesi pou theloume?? thanx prokatavolika...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πώς ελευθερώνουμε τον τύπο από την φυλακή στην πίστα Narfang (4)....:oops:

Νομίζω ότι έχω κάνει τα πάντα...

Ευχαριστώ..

 

 

 

καλά το game super!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pedes to pexnidi ta spaei!! an kai arketo perimene mexri na to ferei o thios mou alla to apotelesma mas dikaionei!! exo mia aporia an mporei kaneis na voithisei.. otan epilegoume ena ktirio giana to xtisoume pos mporoume na to kanoume rotate prin to valoume stin thesi pou theloume?? thanx prokatavolika...

 

Από το demo θυμάμαι shift και την ροδέλα πάνω- κάτω... αλλιώς ctr και ροδέλα.

 

 

στα προηγουμενα settlers δεν εχει rotate

 

σε αυτό έχει...

 

kanena aksiopisto dokimasmeno torrent(link an ginetai) gia na to katevasw???opws eipa an einai dokimasmeno akoma kalutera..mi katevazw 3 meres kai de paizei meta...

 

σε παρακαλώ... μην κλειδωθεί το topic για τέτοια post...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το demo θυμάμαι shift και την ροδέλα πάνω- κάτω... αλλιώς ctr και ροδέλα.

 

 

 

 

σε αυτό έχει...

 

 

 

σε παρακαλώ... μην κλειδωθεί το topic για τέτοια post...

 

thanx alexzzz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πώς ελευθερώνουμε τον τύπο από την φυλακή στην πίστα Narfang (4)....:oops:

Νομίζω ότι έχω κάνει τα πάντα...

Ευχαριστώ..

 

 

 

καλά το game super!:)

 

 

Otan ximoniasi to potami pagonei opote patas epanw tou. Apo to ena simio einai filagmeno me ksilinous pasalous oxi me petrinous opws apo mprosta. Pas ekei kai apla kes tous ksilinous pasalous opote mpeneis meta sto stratopedo :mrgreen:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ!!!! radeon9700

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο .... Το παιχνίδι μου κάνει κάτι κόλπα... όταν πάω από την μία πλευρά προς την άλλη (στον χαρτη) σα να κολλάει σα να έχει προβλημα με τα frames... δεν ξέρω.

Το θέμα ειναι οτι το κάνει και σε low settings kai se ultra, το ιδιο πράγμμα.

Σε άλλα παιχνιδια (supreme-company of heroes klp) δεν έχουν τέτοια προβλήματα.

Είνει μικρή η κάρτα(ati 1650xt 256MB)?

θέλει ram (2gb)?

ειμαι μικρος ο επεξεργαστής (Ε6400)?

ειναι η οθόνη (LG 194)?

η ο θείος που μου το έφερε?

αν έχει άλλος κάτι ανάλογο ας πεί κάτι

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ναι αλλά θα ήθελε 10 ώρες το ένα multiplayer game και δυστυχώς κανείς δεν έχει τόσο χρόνο..

 

όλα τα καινούρια strategy έχουν φτιαχτεί για να τελειώνουν σε μισή ώρα στο multi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...