Προς το περιεχόμενο

Υποστήριξη από Forthnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τελευταίο χρονικό διάστημα προσπαθώ τόσο εγώ όσο και άλλοι φίλοι να επικοινωνήσουμε με την τεχνική υποστήριξη της Forthnet και το τηλέφωνο όλο δείχνει κατελημένο.

 

Γνωρίζει κανείς τι γίνεται;

 

Μήπως η Forthnet περιμένει να πωληθεί και έχει κάνει μείωση προσωπικού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

prepei na perneis synexeia gia kamposi ora mexeri na piaseis..ego etsi ekana toulaxiston..tora den ksero giati symvainei ayto..prin 1 mina se evaze amesos anamoni kai milages..pantos prepei na ergazontai 2-3 atoma mono ekei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως πάει για πούλημα το μαγαζί... αλλιώς δεν εξηγείται...

 

kamia sxesi me poulima.an poulithei i forthnet pou exei tosous pelates tote i vivodi ti prepei na kanei.akrivos to anapodo.apires aitiseis double play apira tilefona giati ine logiko na ipraxoun kai tilefonimata gia vlaves afou mpenei kai to xeri tou ote stin mesi.kai logiko ine afou oloi exoun pesei meta moutra pano sto kathe 2play gia na glitosoun apo ton ote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να είναι όπως τα λες φίλε, αλλά οι μεγάλες εταιρίες, γίνονται ακόμη μεγαλύτερες όταν έχουν και υποστήριξη. Αυτή τη στιγμή θεωρείται επιτυχία όταν καταφέρεις να τηλεφωνήσεις και το τηλέφωνο της υποστήριξης να χτυπήσει και να μην δείχνει ως συνήθως ότι "μιλάει"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερον. Δεν ηξερα οτι οι λεξεις "forthnet" και "υποστηριξη" μπορουν να χρησιμοποιηθουν στην ιδια προταση :razz:

 

xa0x0ax0a0xa0x0ax0a0xa

τέλειο!!!!

(κοίτα που φτάσαμε....να θεωρούμε ανέκδοτο την τεχνική υποστήριξη μιας τηλ. εταιρίας....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exoun pesei meta moutra pano sto kathe 2play gia na glitosoun apo ton ote.

 

δεν θα το ελεγα αυτο..

ο οτε μια χαρα ητανε,και η οτενετ επισης.

τωρα κοιταμε να γλιτωσουμε απο την forthnet.

 

 

Για 7η συνεχόμενη μέρα προσπαθώ να επικοινωνήσω με την εν λόγω εταιρία

Μαύρο χάλι.

 

παρε βραδι μετα τις 01:00. παντα τετοια ωρα πιανω.

(μονο ενας υπαρχει στο τηλεφωνικο κεντρο της forthnet)

 

τουλαχιστον με τον οτε,ειχαμε εξυπηρετηση,και οταν δηλωναμε βλαβη,η αποκατασταση ηταν αμεση.και οταν ζηταγαμε να επικοινωνισουμε με τον υπευθηνο,μας συνδεανε αμεσως,ενω τωρα με την forthnet για να μιλησεις στον προισταμενο,πρεπει να περασεις πρωτα απο χαριλαου τρικουπη να κανεις μια αιτηση.

 

ειμαι 1 μηνα με ταχυτητα 5kbps download,τους παιρνω τηλεφωνο,μου λενε θα το κοιταξουνε.το προβλημα παραμενει,παιρνω τηλεφωνο ξανα,καταφερνω να πιασω μετα απο 10-12 μερες γραμμη,για να μου ξαναπουν οτι θα το ξανακοιταξουν.αυτο το βιολι 1μηνα τωρα.

 

βγηκαν 5-6 απατεωνες (εταιριες) και πεσαμε ολοι με τα μουτρα,επειδη ειχαν καλυτερες προσφορες απο του οτε.

αλλα....οτι πληρωνεις παιρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η forthnet εχει την χειροτερη τεχνικη εξυπηρετηση πελατων ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ!

Kala, pane dipla pou eisai sthn Tourkia na deis ekei ti ekipiretish exoune kai ti taxythtes sto internet.

Pali kala eimaste edw :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...