Προς το περιεχόμενο

Υποστήριξη από Forthnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...egw menw 100 metra apo to kentro opws mou eipe o tehnikos kai katevazw apo 80 seeds me 50kb to poli..2play fysika...

Έλεος ρε παιδιά. Κάνετε τεστ ταχύτητας με torrents;

Αυτά ούτε σε 1Mbps δεν μπορούν να πιάσουν full ταχύτητα, σε 24 περιμένετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
poulinos den exi mono o BOUGAS provlima alla kai ego.to idio.prin ligo kairo katevaza me 700 kai tora me 50.akoma den exo tilefono edo kai 2 evdomada kai vlepo na tous kano minisi.me otenet 1 mbit katevaza me 100 diladi peripou foul.

 

πεστα φιλε.σημερα εσπασα το φραγμα των 50kbps και πεταω απτη χαρα μου!

εφτασα στα 59!

 

ΥΓ.μην τολμησετε και χασετε τον κωδικο της συνδεσης σας οπως τον εχασα και εγω.θα πρεπει να πατε απο τα κεντρικα με ταυτοτητα και αφμ για να αλλαξετε και να σας δωσουν καινουριο.

και εμενα που ειναι στο ονομα του πατερα μου,και ο πατερας μου για τους επομενους μηνες θα ειναι στην αμερικη,τι κανω?

 

μετα απο 3 μερες και πολλα μπινελικια και αφου επεμενα να μιλησω με τον διευθηντη η καποιον υπευθηνο,μου τον εδωσαν απο το τηλεφωνο!

ελεος! τηλεφωνουσα απο το σταθερο μου,και λεγανε οχι δεν σας τον δινουμε γιατι μπορει να ειστε καποιος αλλος και να θελετε να τον αλλαξετε επιτηδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....εμενα εληγε το 6μηνο στη δουλεια και απαντηση στα τηλφνα δεν υπηρχε ή σε πεταγε οφφ ή σε αφηνε αναμονη περισσοτερο απο 10 λεπτα και μετα ..οφφ,

 

αλλα καποιο απογευμα πηραν οι ιδιοι και εκανα ανανεωση ετσι απλα....

 

bytheway αν παω σε 2play στη forthnet θα μου βαλουν καμια περιεργη φραγη στα torrents?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

epishma den exoun pei tpt...egw pantws katevazw ews 1.1mb/sec apo 1 torrent...ara den vlepw na yparxei kapoios periorismos (pianw ews 1.35-1.4mb/sec apo direct download)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kala ego pao gia minisi.mporite na mou pite ti prepi na kano gia na tous miniso tou vlakes?edo kai mia evdomada den exo til kai vlepo pos to internet sinxronizi 22 mbit alla apo afta oute 50 den piani sto torrent kai apo simera lagari kai sto xbox360.oraia pragmata.tah pao mallon se alli eteria.an diakopso tah exo to internet tous mexri na mpi to internet tis allis eterias?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με 2Mbps κατεβάζω με μTorrent με 150+ ΚΒ/s και το θεωρώ πολύ καλή ταχύτητα για torrent. Βέβαια βάζω αρκετά αρχεία μαζί και δεν περιμένω να μου δώσει 150KB ένα μόνο torrent (ίσως μόνο κάποια δημοφιλή από μεγάλους private trackers).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
υπαρχει περιπτωση να εχουν βαλει "κοφτη" στα τορρεντς? χωρις να μας εχουν πει τιποτα?

 

ΕΛΕΟΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ

 

to upoloipo ths protashs to diavases....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεστα φιλε.σημερα εσπασα το φραγμα των 50kbps και πεταω απτη χαρα μου!

εφτασα στα 59!

 

ΥΓ.μην τολμησετε και χασετε τον κωδικο της συνδεσης σας οπως τον εχασα και εγω.θα πρεπει να πατε απο τα κεντρικα με ταυτοτητα και αφμ για να αλλαξετε και να σας δωσουν καινουριο.

και εμενα που ειναι στο ονομα του πατερα μου,και ο πατερας μου για τους επομενους μηνες θα ειναι στην αμερικη,τι κανω?

 

μετα απο 3 μερες και πολλα μπινελικια και αφου επεμενα να μιλησω με τον διευθηντη η καποιον υπευθηνο,μου τον εδωσαν απο το τηλεφωνο!

ελεος! τηλεφωνουσα απο το σταθερο μου,και λεγανε οχι δεν σας τον δινουμε γιατι μπορει να ειστε καποιος αλλος και να θελετε να τον αλλαξετε επιτηδες!

kai kala kanoun.giati an itan na pernei opoiodipote tilefono tha eperna kai ego kai tha elega allaxte ton kodiko tou filou mou pou miso kai na sbiso kai ola ta email tou.kai mporeis na stileiss fax me fototipia tautotitas kai den xriazetai na pas apo ekei.einai ena sosto metro prostasias .giata ta misa hacking ston kosmo ginontai apo kati tetoies periptoseis pou ta passwords kanoun bolta.

 

....εμενα εληγε το 6μηνο στη δουλεια και απαντηση στα τηλφνα δεν υπηρχε ή σε πεταγε οφφ ή σε αφηνε αναμονη περισσοτερο απο 10 λεπτα και μετα ..οφφ,

 

αλλα καποιο απογευμα πηραν οι ιδιοι και εκανα ανανεωση ετσι απλα....

 

bytheway αν παω σε 2play στη forthnet θα μου βαλουν καμια περιεργη φραγη στα torrents?

dne iparxei fragi

 

 

 

kai xanagirizoume sta arxika gia autous pou kanoun parapona gia tin taxitita.einai toso diskolo na baleta pano get right kai na katevasetee ena arxeio apo to ftp.ntua.gr kai na to anixete se 4 parts?toso diskolo ine na kanete auto anti na prospathite edo kai ena mina na lete testaro me torrents.kai ego exo katevasei me double play me 700 apo ton tracker ton greek ta vista kai itan mono enas seeder mesa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου πρέπει να είσαι και ολίγον τι άτυχος...πήρα γι αστείο και απάντησαν σε 5 λέπτα...είναι λογικό πάντως να έχουν τόση αναμονή γιατί το πελατολόγιο τους μεγαλώνει ανεξέλεγκτα.... Για σκεφτείτε όμως λίγο...μήπως όμως μας περνάνε για ανόητους για να μή καταλαβαίνουμε τα εμπόδια που βάζει γενικότερα ο ακΟΤΕνόμαστος σε κάθε εναλλακτικό ? και οι όποιες δυσκολίες να μπαίνουν επίτηδες ? π.χ σε όλους τους γνωστούς μου που έβαλαν FORTHNET τυχαία τους έκοβε ο ακΟΤΕνόμαστος τις συνδέσεις Παρασκευή μεσημέρι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμουν όπως και οι περισσότεροι φίλοι και γνωστοί στον ΟΤΕ και πήγαμε 2play normal είτε SOHO στη FORTHNET...ο ΟΤΕ μας έκανε τις διακοπές σχεδόν πάντα Παρασκευή μεσημεροαπόγευμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Twra ta kanei akoma h' den exete kanena provlima? Kai otan pirate tin 4net gi' ayto to provlima ti sas eipe? Oti ftaiei o ote? Kai an sas eipe oti ftaiei o ote den paraponethikate oti eseis den eistai ston ote alla stin 4net ara aytoi ftainei kai kati prepei na kanoyn...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...