Προς το περιεχόμενο

mytv


maxtor10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για δοκιμάστε αυτό και πέστε μου

http://www.geocities.com/smilefreeware/zip/grtv.zip

 

Είναι 1 μικρό ψιλοπρόχειρα φτιαγμένο αλλά έχει αρκετά buttons για κάθε κανάλι.

Το βρήκα τυχαία και υποθέτω είναι free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκιμάστε αυτό και πέστε μου

ftp://[email protected]/zip/grtv.zip

 

Είναι 1 μικρό ψιλοπρόχειρα φτιαγμένο αλλά έχει αρκετά buttons για κάθε κανάλι.

Το βρήκα τυχαία και υποθέτω είναι free.

 

αν μας πεις και το password:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα links απ αυτό το χειροποίητο πρόγραμμα είναι μέσω του demo που δίνει το greekiptv....οπότε και demo παραμένουν :) Ωστόσο επαινώ την προσπάθεια για την νοικοκυροσύνη του προγράμματος!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμένα δεν με πειράζει να πληρώσω.Το θέμα είναι αλλό.Τους εμπιστεύεσαι να τους δώσεις τα στοιχεία της κάρτας σου ή οχι?Γιατί αυτο που κάνουν μου φαίνεται ψιλοπαράνομο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

I dont know if you guys read english, but I'll give it a shot, your efforts on making the mytv program free have to concentrate on the router. Your Router has a code that is sent when you get the trial period. If anyone has a way of knowing....) how to block this or modifing it... then you should be good to go. Ohh bye the way, Use regedit to del. the entry and change the .ini files to virgin form. Thats it!!! Good Luck!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Οσο αναφορα το προβλημα με το "the service isnot avaliable for greece" με τιν χρηση του "steganos internet anonym VPN"το προβλημα λυνεται!Οπως κ για το προβλημα σχετικα με το trial των τριων ημερων του myTV η μονη λυση ειναι η χρηση του προγραμματος virtualpc της microsoft...ετσι καθε 3 μερες να σου δινει κ νεο trial

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει!Εστω οτι έκανες εγκατάσταση νεα windows μέσω του virtualpc και μετά έβαλες το mytv.Μετά τις 3 πρώτες μέρες της δοκιμαστικής λειτουργίας πώς θα ''αλλάξεις'' το configuration του υπολογιστή για να ξαναπάρεις τις 3 μέρες της δοκιμής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...