Προς το περιεχόμενο

Θερμοκρασιες


mimis_b

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

nai auto lew apo thn arxh..de mporeis na tous sugkrineis akribws epeidh einai alla ta specs kai epeidh allou eidous susthma psy3hs exei o enas kai allo o allos..den exei kai thn kaluterh kukloforia aera to laptop oute mporei na mpei terastia psuktra kai anemisthraki :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hp dv9543 που έχω συμπεριφέρεται κατα την γνώμη μου αψογα..δεν ξεπερνάει με προγράμματα πολυ φορτωμένο τους 55 βαθμους..δουλεύει γύρω στους 45-48 κ max μετα απο αρκετή ώρα σε age of empire 3 κ μετα C&C 3 πηγαίνει max γυρω στους 75-80..με το coretemp μετρησα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο fl-g 7500 αυτο που με απασχολει ειναι η θερμοκρασια της gpu ~65 C χωρις να κανω τιποτα.Στα παιχνιδια φτανει ~75 C. Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα αργοτερα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο fl-g 7500 αυτο που με απασχολει ειναι η θερμοκρασια της gpu ~65 C χωρις να κανω τιποτα.Στα παιχνιδια φτανει ~75 C. Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα αργοτερα???

 

δεν νομιζω να υπαρξει καποιο προβλημα,αργοτερα ισως χρειαστει να καθαρισεις την ψυχτρα με καποιο σπρει αερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο fl-g 7500 αυτο που με απασχολει ειναι η θερμοκρασια της gpu ~65 C χωρις να κανω τιποτα.Στα παιχνιδια φτανει ~75 C. Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα αργοτερα???

 

Εγώ έχω τον 7300 φίλε και οι θερμοκρασίες της κάρτας γραφικών είναι ακριβώς ίδιες με αυτές που αναφέρεις. Ελπίζω να μην αντιμετωπίσουμε πρόβλημα, τουλάχιστον μετά τα 3 χρόνια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε αν βάλεις παιχνίδι πόσο πάει 100+?Δηλαδη θέλεις να μας πείς πως ανεβαινει στο παιχνιδι απο τους 65 μεχρι στους περιπου 75 κ τέλος?..μάλλον τα πρώτα 10 λεπτά...μετα απο καμια ώρα πρεπει να σου χτυπάει κάτι 95αρια..ξανα δες το αλλα μετα απο αρκετη ώρα που θα παιξεις..παιχνιδι οχι πασιεντζα...LoL :):):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη θέλεις να μας πείς πως ανεβαινει στο παιχνιδι απο τους 65 μεχρι στους περιπου 75 κ τέλος?

 

Ακριβώς έτσι! Το πιο πολύ που έχει φτάσει είναι 80 βαθμούς σε ζεστή μέρα και με ΠΟΛΛΕΣ ώρες C & C 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mimis_b αυτο που λες είναι φυσικα αδυνατον..6 ώρες c&c 55?δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση φιλε..μαλλον χρησημοποιεις λαθος προγραμμα..οκ vigor μπορω να τ πιστεψω αυτο αλλα κ εσυ ρε mimis_b..55 μετα απο 6 ωρες..δεν σου ακουγεται λιγο κουφο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Venisk εχω κανει τις μετρησεις με everest και pc wizard και μου δειχνουν τα ιδια. Τωρα αν δε θες να το πιστεψεις .... μην το πιστευεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το everest εδειχνε σε εναν φιλο μου cpu 16 και επειδη δεν το πιστευαμε δοκιμασε το pc wizard και εδειχνε cpu 45.Εμενα και τα δυο μου δειχνουν τα ιδια. Εχεις να που προτεινεις κανενα αλλο προγραμμα?

 

 

Οσο για τις 6 ωρες θα σου πω οτι στην Αλεξανδρουπολη που ειμαι, με αυτον τον κ@λ@καιρο που εχει, δεν μπορεις να πας πουθενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι το εχω δει μετα απο 6 ωρες C&C 3. cpu~55 ,gpu~75 kai hdd 42. Το ανεμιστηρακι αρχιζει να δουλευει οταν cpu>51 C και gpu>61

 

μια διευκρινηση, αυτες τις θερμοκρασιες τις ειδες ενω επαιζες το παιχνιδι ή αφου το εκλεισες τσεκαρες τις θερμοκρασιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...