Προς το περιεχόμενο

The official Heroes Season 2 topic


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά δε θα χωρέσουν στο τέλος σε 2 DVD... ;-)

 

Περιμένω να επιστρέψω απο τη δουλειά να το δω και να αρχειοθετήσω το "μικρό". (btw, nuked για διαφημίσεις το "μεγάλο")

 

to megalo den exei diafimiseis.

kalo eisagogiko episodio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το ειδα και εγω με αγγλικους υποτιτλους δεν καταλαβαινω γιατι δεν αρεσε σε μερικους

1ο επεισοδιο ειναι, τα καλα (μαχες) λογικα θα τα κρατησαν για τα επομενα.

Μου αφησε τα αναμενομενα κενα ,και με εβαλε οπως και η προηγουμενη σεζον στην διαδικασια της θεωριολογιας για το τι επεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε σχέση με τον περσινό πιλότο (που με είχε απογοητεύσει), το 2x01 είναι πολύ πιο ατμοσφαιρικό και "μέσα στο θέμα" χωρίς να πλατιάζει πολύ.

Τέλειο δεν είναι, αλλά βαρετό δεν το λέω με τίποτα. Κάπου στο "πολύ καλό" κινείται για μένα.

Αφήνει την υπόθεση σε καλό σημείο και έχουμε και κάποιους χαρακτήρες ακόμα που πρέπει να μάθουμε τι απέγιναν.

Ένα δεν κατάλαβα...

 

τελικά πέθανε κανείς;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

praetorian exeis dei ton piloto pou diksane stin tv i kapion apo tous allous 2?

se afton pou dixnei i tv den dixnei to alesmeno xeri tis claire, kai ston 2o pou vgike sto dvd box, o tipas me tin radienergia einai mousoulmanos tromokratis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

είχα δει και τους δύο πιλότους με τη σειρά που ... διέρρευσαν. Από τους δύο νομίζω ότι προτιμώ τον un-aired, αλλά και πάλι το Heroes απο τον πιλότο δεν έδειχνε πολύ καλά -για μένα- το potential που είχε. Εγώ κόλλησα από το 2ο ή το 3ο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

basika osoi perimenoun maxes kai effe pisteuo tha apogoiteutoun, den einai autos o skopos ths seiras. Apla leei to story toy evolution ton xarakthron kai tou human evolution, its all about story telling, exei thn atmosfaira ton komik kai exei ena synexes build up kai information. To protimo etsi apo to na do ksafnika xmen vs transformers battle in hell! Kai to 201 htan mia xara apo sotry telling. Ase pou exei kai bonus ton shark apo ALIAS se rolo ekplhksh!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με τον περσινό πιλότο (που με είχε απογοητεύσει), το 2x01 είναι πολύ πιο ατμοσφαιρικό και "μέσα στο θέμα" χωρίς να πλατιάζει πολύ.

Τέλειο δεν είναι, αλλά βαρετό δεν το λέω με τίποτα. Κάπου στο "πολύ καλό" κινείται για μένα.

Αφήνει την υπόθεση σε καλό σημείο και έχουμε και κάποιους χαρακτήρες ακόμα που πρέπει να μάθουμε τι απέγιναν.

 

Συμφωνώ 100%...

 

Ένα δεν κατάλαβα...

 

τελικά πέθανε κανείς;

 

 

Από τους "άμεσα" υποψήφιους, μόνο τον τυπά που περνάει μέσα από τους τοίχους δεν έχουμε δει ακόμη!

 

 

είχα δει και τους δύο πιλότους με τη σειρά που ... διέρρευσαν. Από τους δύο νομίζω ότι προτιμώ τον un-aired, αλλά και πάλι το Heroes απο τον πιλότο δεν έδειχνε πολύ καλά -για μένα- το potential που είχε. Εγώ κόλλησα από το 2ο ή το 3ο επεισόδιο αν θυμάμαι καλά.

 

Τι πιλότοι είναι αυτοί; Official ή unofficial?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

georgepetrou, ο ένας πιλότος ήταν ο κλασικός leaked πέρυσι το καλοκαίρι και ο άλλος ένας unaired που υπάρχει στα επίσημα dvds, είναι 73 λεπτά και έχει κάποιες διαφορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...