Προς το περιεχόμενο

καρτα γραφικων για games


nik1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτές αν είναι να πάρεις κάποια πάρε την 8600.

Τωρα δεν νομίζω οτι μπορείς σε μητρική για sli να βάλεις 2 κάρτες ATI για crossfire.

 

Βάλε άλλα λίγα και πάρε αυτήν

 

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.515640

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 telios alles kartes kai se leuta kai se epidosis...kamia apo autes omos gia games!

 

kapio lathos...:s h 8600 GT 256MB kai 2600xt einai metriotates lisis. oi ales dio asto.

 

ti sistima exeis genika kai posous eureous tha diathesis?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kita..se epidosis oti kai na paris apo 8600 GT 256MB kai 2600xt den tha dis sxedon katholou diafora apo auth pou exeis. to dx10 ti na to kanis lipon? akoma den einai standar. kai na to balis tha sernete.

 

ksana skepsou to kai me ligi oikonomia pare kati argotera. isos mia metaxirismeni

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/productcompare.aspx?Catalog=1&Category=26174053&Products=994561%2c961272

 

σε μια απο τις 2 θα καταληξω... η ati νομιζω ειναι καλυτερη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα...

με τα λεφτά που διαθέτεις, δυστυχώς κάρτα που να αποδίδει σε παιχνίδια και να υποστιρίζει DX10 δεν υπάρχει....

αν δεν θες οπωσδήποτε DX10,βάλε κάτι ακόμα και πάρε X1950PRO, που είναι πραγματικά δυνατή κάρτα, αλλά μόνο για DX9 ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω αν βγαλουμε απο τα κριτηρια το DX10 ποια απο τις 2 παραανω ειναι καλυτερες?

Γιατι η 7600gt τα εχει παιξει και ειμαι με το κατεβαστηρη μου τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς να βγάλεις από τα κριτήρια το DX10 όταν στις παραπάνω κάρτες στην ουσία αυτό πληρώνεις μιας και από επιδόσεις είναι λίγο τραγικές?

εγώ ξαναλέω, DX9 και 1950PRO ...

αν θες με το ζόρι κάποια από τις 2, οπτικά και μόνο, η ATI έχει καλύτερο core clock και είναι και πιο φθηνή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βρήκα link για PCI-X έκδοση, αλλά έχει αυτή σε AGP που είναι ίδια (σε chip, χρονισμούς μνήμες κλπ), η τιμή αν δεν κάνω λάθος είναι αρκετα πιο χαμηλή στην PCI-X έκδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...