Προς το περιεχόμενο

ps3 chipaki


Danny7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ότι ανεβαίνει πάντα κατεβαίνει.... (PSP Firmware :P).

Ότι κλειδώνει πάντα ξεκλειδώνει...(Wii/360/PS3 :P).

 

Gherudos αυτό λέω κι εγώ πάντα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ότι γίνεται, χαλάει κιόλας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

To μονο ''κακο'' θα ειναι οτι παλι θα επαναληφθει η ιστορια, δλδ οταν βγει το τσιπακι θα πρεπει να αγορασουμε new κονσολες γιατι θα εχουν φθαρει πολυ οι παλιες και δε θα το ''σηκωνουν''...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μου το είπε ο αδερφός του θείου της γιαγιάς της μάνας της κουμπάρας της ανιψιάς του παππού ενός παιδιού που του το είπε η αδερφή του ξαδέρφου του θείου ενός φίλου του!

 

Τον ξέρω και εγώ. Πολύ καλό παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τσιπακι, σε πολυ καλο σταδιο το οποιο αναπτυσεται απο την team messiah.

Σε επικοινωνια μου με ατομο που συνεργαζεται με αυτους, μου ειπε πως σε ενα - εναμιση χρονο θα εχουμε τσιπακι στη τελικη μορφη του.

Για καποιους υπερελαχιστους τυχαιρους, το τσιπακι υπαρχει διαθεσιμο προς δοκιμη εδω και λιγους μηνες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει τσιπακι, σε πολυ καλο σταδιο το οποιο αναπτυσεται απο την team messiah.

Σε επικοινωνια μου με ατομο που συνεργαζεται με αυτους, μου ειπε πως σε ενα - εναμιση χρονο θα εχουμε τσιπακι στη τελικη μορφη του.

Για καποιους υπερελαχιστους τυχαιρους, το τσιπακι υπαρχει διαθεσιμο προς δοκιμη εδω και λιγους μηνες :P

 

Ναι κι εμένα μου έστειλαν ένα τον προηγούμενο μήνα στις 32 Αυγούστου!

Το θέμα είναι ότι δεν έχω ps3 και το έβαλα στο ps2 μου και πλέον το PS2 μου μπορεί και παίζει αντίγραφα παιχνιδιών PS3!!!

Επίσης εμφάνισε και μια νέα λειτουργία (Prepare Omelet) με την οποία ανοίγεις το καπάκι του Slim Pstwo σπάς ένα αυγό,βάζεις λίγες πατάτες τηγανητές,λίγο λουκάνικο,φετούλα και πιπεριά και σε 2 λεπτά σου φτιάχνει ομελέτα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι ανεβαίνει πάντα κατεβαίνει.... (PSP Firmware :P).

Ότι κλειδώνει πάντα ξεκλειδώνει...(Wii/360/PS3 :P).

 

Ναι μου το είπε ο αδερφός του θείου της γιαγιάς της μάνας της κουμπάρας της ανιψιάς του παππού ενός παιδιού που του το είπε η αδερφή του ξαδέρφου του θείου ενός φίλου του!

 

Ναι κι εμένα μου έστειλαν ένα τον προηγούμενο μήνα στις 32 Αυγούστου!

Το θέμα είναι ότι δεν έχω ps3 και το έβαλα στο ps2 μου και πλέον το PS2 μου μπορεί και παίζει αντίγραφα παιχνιδιών PS3!!!

Επίσης εμφάνισε και μια νέα λειτουργία (Prepare Omelet) με την οποία ανοίγεις το καπάκι του Slim Pstwo σπάς ένα αυγό,βάζεις λίγες πατάτες τηγανητές,λίγο λουκάνικο,φετούλα και πιπεριά και σε 2 λεπτά σου φτιάχνει ομελέτα!!!!

 

Rofl gherudos! Just Rofl!

 

Πέρα από την πλάκα καθόλου αυτογκόλ δεν είναι. Αφού χάνει χρήματα από κάθε κονσόλα που πουλάει άμα δεν τσεπώνει και τίποτα από τα games μπορεί σε κανά χρόνο όταν σταματήσουμε σε κανένα φανάρι να πάρουμε κανένα χαρτομάντηλο να αντικρίσουμε τον kaz hirai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κι εμένα μου έστειλαν ένα τον προηγούμενο μήνα στις 32 Αυγούστου!

Το θέμα είναι ότι δεν έχω ps3 και το έβαλα στο ps2 μου και πλέον το PS2 μου μπορεί και παίζει αντίγραφα παιχνιδιών PS3!!!

Επίσης εμφάνισε και μια νέα λειτουργία (Prepare Omelet) με την οποία ανοίγεις το καπάκι του Slim Pstwo σπάς ένα αυγό,βάζεις λίγες πατάτες τηγανητές,λίγο λουκάνικο,φετούλα και πιπεριά και σε 2 λεπτά σου φτιάχνει ομελέτα!!!!

Χαριτωμενο το reply σου. Δεν περναει η ωρα και κανουμε spam; :mrgreen:

Για να λυσω αποριες που με ρωτησανε παιδια μεσω msn, οχι δεν εχω το τσιπακι, ουτε μπορω να σας πω που να το αγορασατε.

Καποιες απλες πληροφοριες, τις ειχανε αφησει στο επισημο forum τους, και τα υπολειπα τα συζητησα με συνεργατη τους στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιες απλες πληροφοριες, τις ειχανε αφησει στο επισημο forum τους, και τα υπολειπα τα συζητησα με συνεργατη τους στην Ελλαδα.

an ennoeis ton tipa pou exei kai ena kakosxediasmeno site kai diatirei magazi stin a8ina,aggelia stin xrisi efkairia kai poulaei to g2 soul of messiah os to apolito tsipaki kai oti einai i sinexeia tou gnostou messiah(pou opos eipe kai o gherudos distixos pigan filaki) tote mallon i pliroforia sou einai kati parapano apo PATATA-RADIO ARVILA-MOUFA pes to opos 8es.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an ennoeis ton tipa pou exei kai ena kakosxediasmeno site kai diatirei magazi stin a8ina,aggelia stin xrisi efkairia kai poulaei to g2 soul of messiah os to apolito tsipaki kai oti einai i sinexeia tou gnostou messiah(pou opos eipe kai o gherudos distixos pigan filaki) tote mallon i pliroforia sou einai kati parapano apo PATATA-RADIO ARVILA-MOUFA pes to opos 8es.

Οχι ειναι επισημος ο συγκεκριμενος 101%. Το τσιπακι το εβαλε μπροστα μου, και το update disc το ειδε κανονικοτατα. Οποτε ειναι αυθεντικοτατο.

Επισης ειναι moderator στο επισημο site του messiah..

Για φυλακη, εκτος και αν μπηκε πριν 3-4 μερες ξερω γω δεν παιζει. Μιλαμε για αλλον τυπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file akou na deis.filaki den mpike o sigkekrimenos(mallon gia ton idio leme) alla oi kataskevastes tou messiah tou monou modchip apo afta tis genias tou den evgale provlimata.ego sou leo oti o tipos se parami8iazei kanonika opos kata kairous ekane kai mazi mou tilefonikos otan anazitousa tin lisi me ton skliro disko gia to ps2 legontas mou oti den iparxei kati tetoio!!!

otan les episimo site tou messiah?gia dose link giati i ego exo xasei epeisodia i kapoious poulaei frou frou kai metaksota aromata.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file akou na deis.filaki den mpike o sigkekrimenos(mallon gia ton idio leme) alla oi kataskevastes tou messiah tou monou modchip apo afta tis genias tou den evgale provlimata.ego sou leo oti o tipos se parami8iazei kanonika opos kata kairous ekane kai mazi mou tilefonikos otan anazitousa tin lisi me ton skliro disko gia to ps2 legontas mou oti den iparxei kati tetoio!!!

otan les episimo site tou messiah?gia dose link giati i ego exo xasei epeisodia i kapoious poulaei frou frou kai metaksota aromata.

Κατι θυμαμε περι φυλακης των σχεδιαστων, αλλα πλεον απο οτι φαινεται ειναι παλι εντος δρασης (;)

Το site ειναι εδω: http://www.ghost2.net/home.php?sid=1&a=ok

Με τον σκληρο σου για ps2 δεν γνωριζω το παραμικρο τι εκανες, ωστοσο εγω και παρα παρα πολλα ατομα απο γνωστους και φιλους, οσο και απο εδω περα ειμαστε 101% ευχαριστημενοι με τα παντα.

Περι σκληρου δεν εχω ιδεα τι εκανες, ωστοσο εαν και εφοσων δεν τον εμπορευεται, λογικο απο την μια πλευρα να σου πει οτι δεν υπαρχει, δεν νομιζεις; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

opos akrivos to fantastika.loipon akou file:

to site afto den einai to episimo tou messiah.einai to episimo tou g2 pou kata tin apopsi ton sxediasmon tou einai i psixi tou messiah.an psaxteis ligo perissotero se ksena site 8a deis oti prokeitai gia diafimistiko trik kai kamia sxesi den exei me af8entiko messiah.apla kapoioi ekmetaleftikan tin fimi tou gia na vgaloun lefta.

kai oso gia to ka8eafto tsipaki,i timi tou einai adikaiologiti gia afta pou prosferei.

me ligotera lefta perneis kapoio modbo(klono tou infinity) kai exeis akrivos ta idia xaraktiristika.

oso gia tin lisi me ton skliro pou leo enas epaggelmatias sto eidos tou 8a eprepe na gnorizei kai parakolou8ei tin console hacking skini.einai san na sou poulaei iso paixnidia psp kai na sou leei oti to psp sou prepei na exei 1.50 firmware.

o tipos apla 8elei na passarei ta dika tou proionta(kai kala kanei).

ego pantos den pistevo oti eidika o sigkekrimenos exei opoiodipote tropo ipopsin tou na hackarei to ps3.

kai oso gia to oti etrekse to update disk,den mou leei tipota.an etrexe mposta sou ena blueray backup eite ena game meso hd tote 8a eprepe na ton pistepseis.ola ta alla einai apla logia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...