Προς το περιεχόμενο

Yamaha F1z βελτιοσεις 2Τ


mixalis2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα προχ8ες αποκτησα ενα διχρονο yamaha ... και απο οτι ειδα με 2 ατομα δεν πιγαινει και πολυ δλδ κα8ολου... 8α ι8ελα ο πιος ξερει να μοθ πει ποσο 8α πανε πιστονια καφαλεσ και τετοια τιμες και γενικα ενα ολοκλιρομενο συστιμα εξατμισης και τετοια...(Υ.Γ δεν ξερω και πολλα :( ):oops::(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Το πηρες καινούργιο?

2)Απ όσο θυμαμαι για παπακια πανε καλα αυτά(εκτός αν είχες μηχανή πριν :D )

3)Παίζει να είναι μπουκωμένο ακόμα

 

Αν θες τη γνώμη μου καλύτερα να μη βάλεις χέρι στο διχρονο γιατι μετά απο κανα χρόνο(και πολυ βάζω...) θα τρέχεις για πιστονια κλπ.Αντε μια εξατμισούλα και πολυ του ειναι...

 

p.s Γιατι παλικάρι μου δεν αγόρασες ένα τετράχρονο??Θες να ερχεται η κοπέλα σου κι αντι για άρωμα να μυρίζεις Motul 2Τ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Το πηρες καινούργιο?

2)Απ όσο θυμαμαι για παπακια πανε καλα αυτά(εκτός αν είχες μηχανή πριν :D )

3)Παίζει να είναι μπουκωμένο ακόμα

 

Αν θες τη γνώμη μου καλύτερα να μη βάλεις χέρι στο διχρονο γιατι μετά απο κανα χρόνο(και πολυ βάζω...) θα τρέχεις για πιστονια κλπ.Αντε μια εξατμισούλα και πολυ του ειναι...

 

p.s Γιατι παλικάρι μου δεν αγόρασες ένα τετράχρονο??Θες να ερχεται η κοπέλα σου κι αντι για άρωμα να μυρίζεις Motul 2Τ????

Δεν εχεις αδικο !!! χαχαχα 8α μυριζει λαδι :mrgreen: αλλα εχω και προβλημα δεν πολυ τραβαει και δεν ξερω τι να κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα ΛΟΛ.

ΠΟΥΛΑ ΤΟ και παρε κατι αλλο αμα δεν σου κανει.

Αλλιως παρε ενα τευχος του Extreme Motorbikes (ελληνικο περιοδικο περιορισμενης εκδοσης) που εχει πως να φας 1000αδες ευρω σε ανουσια φτιαξηματα.

 

Γκαζι δεν εχεις και θελεις....σκεφτηκες πως θα σταματας ομως με το παραπανω γκαζι??? Η μεθοδος Flintstones δεν πιανει πια, γλυστραει πολυ η ασφαλτος στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...