Προς το περιεχόμενο

αγορα φορητου μεχρι και 1500ευρω


kokkalos77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο toshiba είναι πολύ καλός πργματικά. Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι πως ο δίσκος είναι στις 4200 στροφές. Μπορεί εσενα να μην σε απασχολεί ιδιαίτερα αλλα για μενα αρκει για να μην το αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα κάνει 1549 ευρω κ όχι 1658...εχεις quadro καρτα cxmgp?τα δείνεις τα παραπάνω λεφτα kokkalos77?

 

Εχει 1658 ομως με 3 χρονια εγγυηση

το αλλο 1549 με 1 χρονο εγγυηση, αν παει για επεκταση 3ετων τοτε τα λεφτα ειναι ιδια.

 

(γιαυτο στο πρωτο μου post εγραψα οτι καλο θα ειναι να παρει 3χρονια εγγυηση.Aν επιλεξει αυτη την επιλογη προτεινα τον hp 8710p)

 

 

Η καρτα γραφικων που εχει ειναι σαν μια 8700gt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πολυ πιο ασχημος..επαγγελματικο notebook..κατι που έχει μια καρτα γραφίστα για να σχεδιαζεις..δεν μπορω να πιστέψω πως θα αγοραζες μια κάρτα γραφίστα εφόσον δεν θα την χρησιμοποιησεις..αξιζει να πάρεις αργότερα την εγγύηση..

και ξανακάνω την ίδια ερώτηση cxmgp..έχεις αυτην την κάρτα..?μια παρόμοια..?γνωρίζεις απλά το διάβασες σε ένα review στο internet?..

kokkalos77 αν νομίζεις πως την χρειαζεσαι..τι να σου πω εσύ πληρώνεις..μπες hp.gr και συγκρινε τις αναγκες σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε φιλε τώρα που συγκρινεται με 8700 gt κιόλας. που οι φορητοι που την φορανε κανουν απο 2000 κ πανω..σκέψου το λίγο..ναι αλλάζει η αξία της κάρτας..όταν δεν ξέρεις γιατι πράγμα μιλάς..εγω δεν έχω ίδεα δεν εχω δουλέψει πότε σε quadro..δεν είμαι γραφίστας..κ βλέπω νουμερα σε χρήμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακαρι τα bench κ τα reviews να μου δικαιολογουσαν μια φορα μονάχα τοσες χιλιάδες ευρω σε pc..:neutral: η πραγματικη χρηση ειναι η ουσια που δεν βλέπουμε δυστηχως οτι κ αν αγοράζουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...