Προς το περιεχόμενο

screen shake??


gponiris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσφατα μου καηκε η οθονη και αναγκαστηκα να βαλω μια παλια crt 15'' sony multiscan 100.οταν την αναβω στο κεντρο της οθονης ξεκιναει μια γραμμη με χρωματα ουρανιου τοξου για κλασματα δευτερολεπτου και μετα(οταν βγει η εικονα)αρχιζει απο φωτεινη που ειναι να προσαρμοζεται προς σκοτεινη.πιστευω οτι ειναι λογω ζεσταματος της οθονης και ετσι το δικαιολογω.αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος.μετα ομως η εικονα δεν μενει σταθερα φωτεινη και οσο την εχω ανοιχτη(την οθονη) ειναι σαν να ανοιγοκλεινει καποιος τους διακοπτες.δεν ειναι τραγικα (οπτικα) αισθητη η εναλλαγη φωτεινοτητας,αλλα ειναι κουραστικο.μηπως μπορει να με κατατοπισει καποιος που μπορει να οφειλεται?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν στα έκανε αυτά με την προηγουμενη οθόνη τότε απλά η τωρινή σου οθόνη είναι παλιά.... οι πυκνωτές εχουν ήδη μισοξεραθεί και το τροφοδοτικό της δεν είναι όπως στα νιάτα του και επισης μπορει να έχει φάει υγρασια εκει που την είχες αποθηκευμένη, οπότε μάλλον για αλλαγή είσαι κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην προηγουμενη οθονη δεν θυμαμαι να το εκανε,αν και οταν καηκε δεν ημουν παρον και λειτουργουσε επι ενα μηνα απο αλλο χρηστη.οποτε αν ενδεχεται να το εκανε κ η προηγουμενη?να προετοιμαστω για το μοιραιο....η' υπαρχει κατι αλλο που το προκαλει?παντως μαγνητικα μεσα δεν εχω εκει κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...