Προς το περιεχόμενο

thelw tin gnomi sas


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ime to klasiko kameno pou kathete sto net pezei i dikiologia pou lei o idiktitis tou net oti ebrekse kai gia auto kolame kata poso mporei mia psixala na epireasei mia misthomeni grammi euxaristw poli gia to endiaferon sas

 

πω ρε φίλε βάλε και ένα σημείο στίξης (μια τελεία, ένα κόμμα...) μου βγήκαν τα μάτια να το διαβάσω....

Πολύ αμφιβάλω να επηρεάζεται από τη βροχή....

αν κ εμένα σπίτι η HOL μου έκανε μια επανεκκίνηση (δεν ξέρω όμως αν φταίει ο καιρός.... :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eimai stin aleksandroupoli to net legete login.(ine gtp apla douleuoun kati filarakia ekei mesa kai paw gia kafe....)!Ipa ston idioktiti oti diladi otan brexei ti pathenei i grammi kriologima giati ama ine etsi na tis dosoume antiviosi na perasei:).... Exw barethei ta teleutea 2 xronia na akouw oti ftei o kairos mia zwi gia to delay pou exoume se online games(px world of warcraft)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eimai stin aleksandroupoli to net legete login.(ine gtp apla douleuoun kati filarakia ekei mesa kai paw gia kafe....)!Ipa ston idioktiti oti diladi otan brexei ti pathenei i grammi kriologima giati ama ine etsi na tis dosoume antiviosi na perasei:).... Exw barethei ta teleutea 2 xronia na akouw oti ftei o kairos mia zwi gia to delay pou exoume se online games(px world of warcraft)

 

Κατα αρχας ειναι το ακριβοτερο τη Ελλαδος,και οχι μονο, εκμεταλευετε και τους στρατιωτες της περιοχης, η τιμη του εαν δεν την εχει αλλαξει, ειναι 3 ευρω την ωρα πραγμα απαραδεκτο για επαγγελματια, γειτονικες πολεις ειναι στα 2 ευρω,εαν δεν κανω λαθος ειναι και μονοπωλειο στην περιοχη,τωρα για οτι σερνετε ας βαλει το χερι του στην τσεπη και εαν ειναι πολλα τα pc μεσα και να βαλει μισθωμενη γραμμη για να πεταει.Να συμπληρωσω οτι τα video club της πολις που ανεφερες ειναι σε πολυ καλο επιπεδο τιμων και ενημερωσεις εργων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...