Προς το περιεχόμενο

Ίντερνετ για φοιτητή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παδια τι του λετε του ανθρωπου για γειτονες και πρασινα αλογα.εδω με ενα φιλο εισαι και δεν μπορεις να αποφασισεις που θα βγεις το βραδυ! για να μοιραζεις dsl λετε????

 

 

εγω μια εναλλακτικη λυση που εχω να προτεινω ειναι η εξης.(δεν ειναι οτι πιο μονιμο και ακουραστο αλλα ειναι τσαμπα)

 

αφου μενεις σε πολυκατοικια, αν εισαι λιγο τυχερος θα πιανεις 3-4 ασυρματα σηματα.καποιο λογικα θα ειναι απροστατευτο, στην ελλαδα ειμαστε.μπες εκει και κανε τη δουλεια σου.

 

εγω εχω μια καφετερια σε μια πλατεια απεναντι που εχει ξεκλειδωτο δικτυο.μενω στον 2 οροφο.ολη τη μερα χρησιμοποιω το internet τους για surfing και το βραδυ που δεν εχει κοσμο για downloading.

 

απλα καθε φορα που θελω σημα παω κοντα στο μπαλκονι.:mrgreen::mrgreen:

 

αν μπορεις κανε κατι τετοιο μεχρι να βολευτεις οριστικα και ασε τις καρτες.

 

Χειμωνας ερχετε στο μπαλκονι θα την βγαζεις? βαλε καμια συνδεση για τον χειμωνα τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω μια καφετερια σε μια πλατεια απεναντι που εχει ξεκλειδωτο δικτυο.μενω στον 2 οροφο.ολη τη μερα χρησιμοποιω το internet τους για surfing και το βραδυ που δεν εχει κοσμο για downloading.

 

απλα καθε φορα που θελω σημα παω κοντα στο μπαλκονι.:mrgreen::mrgreen:

 

Πάρε και ένα access point να το βάλεις στο μπαλκόνι να σου δίνει σήμα μέσα στο σπίτι που να μην βγαίνεις έξω το χειμώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...