Προς το περιεχόμενο

προβλημα με τον HP DV6551EA


ki_ha1984

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι εχω τα vista αλλα και με την κλασικη εμφανηση το ιδιο κάνει

 

δε μου λεσ vag_del λιγο ποιο αναλυτηκα μπορεισ να πεισ της οδηγιες

γιατη δεν τα πιανω και τοσο ευκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαζεις τους drivers απο το site της hp για το συγκεκριμενο μοντελο για vista, κανεις φορματ με το cd των vista home premium, απο κατω το λαπτοπ εχει το cd key. Φανταζομαι να ξερεις να κανεις φορματ και εγκατασταση απο την αρχη και ελπιζω να σε βοηθησα.

 

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?product=3444147&lc=el&cc=gr&dlc=el&submit.y=4&submit.x=12&lang=el&cc=gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικό πρόβλημα ή κλασική καθυστέρηση λόγω προεγκατεστημένων vista, το ίδιο μου παρουσίαζε και το δικό μου 6541, μαύριζε η οθόνη για μισό λεπτό αφού έβαζα τον κωδικό.Τώρα με τα xp πάνω δεν καταλαβαίνει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια ειναι οτι αντι για xp το καλυτερο ειναι να βαλεις εστω τη κλασσικη μορφη των Βιστα για να ελαφρυνει καπως το μηχανημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαρηστο ολους αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατη το κανει αυτο .

μολης κανω επανεγκατασταση του driver της καρτας γραφικων ολα στρονουν για λιγο.

 

το να βαλω ta xp θα ειναι προβλημα γιατη της προαλλεσ προσπαθησα να το κανω σε ενα αλλο μηχανιμα που ειχα vista και αυτο ηταν HP δεν το καταφερα και μου ελεγε οτι το μηχανιμα δεν εχει σκληρο δησκο και αλλα τρελα ,

 

δεν ξερω αν θα τα καταφερω να βαλω xp σε αυτο το μηχανακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της προαλες πηρα τηλ στην hp και τους ειπα το προβλημα μπυ λενε οτι πρεπει να εγκαταστησα μη συμβατα προγραματα με vista και μου ειπαν να κανω φορμα το εκανα και παλι το ιδιο .

 

απτην αλλη δεν θελω να κανω φορματ και να βαλω xp

γιατη τζαμπα πλήρωσα τα vista ?

παντος εαν βρω κατι θα ενημερωσω

ελπιζω και εσεισ τπ ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...