Προς το περιεχόμενο

για το μυνηματακι απο κατω...


KOSTAS@ant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρανταν.Ηθελα αν μπορει καποιος-α να μου εξηγησει γιατι δεν μπορω να τροποποιησω το μυνηματακι κατω απο την οριζοντια γραμμη.

Θελω να του βαλω boild και χρωμα,για να ξεχωριζει απο το κυριως κειμενο, αλλα μολις για παραδειγμα του βαζω boild(αφου εχω μαρκαρει τη φραση),αντι να γινουν εντονα τα γραμματα μενουν ως εχουν,κι απλα προστιθεται ενα b/b διπλα στη φραση που εχω γραψει.

Κανω εγω κατι λαθος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει ο admin na mhn epitrepei bb code stin ipografi

 

Signature Permissions

Allow Basic BBCode Ναι

Allow Color BBCode Ναι

Allow Size BBCode Ναι

Allow Font BBCode Ναι

Allow Alignment BBCode Ναι

Allow List BBCode Όχι

Allow Link BBCode Ναι

Allow Code BBCode Όχι

Allow PHP BBCode Όχι

Allow HTML BBCode Όχι

Allow Quote BBCode Όχι

Allow HTML Όχι

Allow Code Ναι

Allow Smilies Ναι

Can Upload Images for Signature Ναι

Can Upload Animated GIF for Signature Όχι

 

Κάτι κάνεις λάθος στο BBCode...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρανταν.Ηθελα αν μπορει καποιος-α να μου εξηγησει γιατι δεν μπορω να τροποποιησω το μυνηματακι κατω απο την οριζοντια γραμμη.

Θελω να του βαλω boild και χρωμα,για να ξεχωριζει απο το κυριως κειμενο, αλλα μολις για παραδειγμα του βαζω boild(αφου εχω μαρκαρει τη φραση),αντι να γινουν εντονα τα γραμματα μενουν ως εχουν,κι απλα προστιθεται ενα b/b διπλα στη φραση που εχω γραψει.

Κανω εγω κατι λαθος???

 

 

Στο βγάζει με "μικρά" γράμματα; Αν στα βγάζει με μικρά τα "b", άλλαξέ τα σε κεφαλαία και δες αν διορθώνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον,κοιτα, κατ'αρχην ειμαι λιγο μαλακας με τα κομπιουτερ...

Κατα δευτερον,ηθελα να βαλω την εικονα διπλα αλλα μπηκε κατω,και κατα τριτον χαθηκε το κειμενο...Τοσο καλα!

Κατσε,θα κανω αλλη μια προσπαθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχει b και /b μέσα σε αγκύλες, στην αρχή και το τέλος του κειμένου αντίστοιχα, είναι για μπολντ, κάνε μια προεπισκόπηση υπογραφής και δες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εικόνα πρέπει να μπει στις ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΒΑΤΑΡ στο πανελ σου, όχι στις ρυθμίσεις υπογραφής. επίσης πρέπει να είναι μάξιμουμ 80χ80 σε ύψος, η δική σου είναι πιο ψηλή (90).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[sIGPIC]<<ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΡΕΜΑΣΟΥΜΕ>>

Δινουν και παιρνουν τα εμποριλικια στα καμμενα,τωρα που περασαν και οι εκλογες....[/sIGPIC].

Αυτο μου βγαζει.Επισης,μικρυνα την εικονα,αλλα παλι κατι δενπαει καλα.Θελω να την βγαλω απο κατω και να τη βαλω στο πλαι.Η αν γινεται ας ειναι και κατω-δεν εχω προβλημα-αλλα να μπει και το κειμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[sIGPIC]<<ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΡΕΜΑΣΟΥΜΕ>>

Δινουν και παιρνουν τα εμποριλικια στα καμμενα,τωρα που περασαν και οι εκλογες....[/sIGPIC]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον,κοιτα,απο οτι καταλαβα δεν μπορω να εμφανισω για καποιο λογο τη φωτο στο πλαι,και μου γραφει upload failed,οταν παταω <<αποθηκευση...>>. Αυτα...Δεν ξερω αν μπορεις να βοηθησεις καπου περαιτερω,thanx παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...