Προς το περιεχόμενο

Normal θερμοκρασίες στα HARDWARE....


DomenicA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου κάνει εντύπωση που ο επεξεργαστής είναι στους 42 βαθμούς ενώ η μητρική στους 46!

 

Ο σκληρός δίσκους στους 44 βαθμούς είναι κανονική θερμοκρασία, ο επεξεργαστής στους 42 είναι μάλλον κανονική προς χαμηλη (= δεν έχεις πρόβλημα). Η μητρική στους 46 είναι μάλλον λίγο υψηλή... αλλά και πάλι δε νομίζω να έχεις πρόβλημα μ' αυτό.

 

eleos, ekana mia vlakia, xtes pou kathariza apo ti skoni to PC evala katalathos anapoda to anemistiraki (ton mprostino, enan apo tous dio pou exo sto kouti) epomenos kai i dio na evgazan aera giauto kai ixa upsili thermokrasia sto PC, oriste mia photo me tis thermokrasies tou hardware me sosta valmena anemistirakia ("to piso vgazi aera to mpros vazi") (to PC ine anameno edo kai 5 ores)

 

asdfsdfaea3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμέσως ο σκληρός δίσκος έπεσε στους 28 βαθμούς...

 

Και CPU/Motherboard κάτω από 40. Μια χαρά είσαι τώρα.

 

e nai, afou to anemistiraki ine akrivos mprosta apo to skliro (to anevasa kai ego ena epipedo pio pano (to skliro) ap'oti itan oste na vriskete sto kentro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τη μητρική πάντως να έχει ψηλότερη θερμοκρασία απο τον επεξεργαστή το παρατηρώ και σε μένα...άνετα χτυπάει 60-62 η μητρική οταν ο επεξεργαστής είναι 5-6 βαθμούς χαμηλότερα....Και με 12αρι ανεμιστήρι να χτυπάει από πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...