Προς το περιεχόμενο

sagem fast 1540wg


harris 9577

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

auto akrivos piga na po.an kai diskolo na pexeis 24 en toutois ama den einai adsl2+ den tha pexei sta 24 alla sta 8 ektos an i grammi sou den pianei parapano apo 8.apo tin alli kala tha ine na min sou kanei auto to router doulei an apareis kana kalitero.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diladi as poume oti to router enai adsl2+ kai i grammi mou pianei kali taxitita tha einai gia ta mpaza to routeraki? den tha anteksei?

an paro kainourio thelo kati oikonomiko. an mporousate kai eseis na mou proteinaete kapoio oikonomiko.... einai over isdn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diladi as poume oti to router enai adsl2+ kai i grammi mou pianei kali taxitita tha einai gia ta mpaza to routeraki? den tha anteksei?

an paro kainourio thelo kati oikonomiko. an mporousate kai eseis na mou proteinaete kapoio oikonomiko.... einai over isdn.

 

katse na energopoiithei i grammi sou des pos tha paei to router so ukai meta blepeis ta ipoloipa.b.otan ine na agoraseis kati agorase kati kalo ka iase to oikonomiko.to adsl router einai to mono pragma sto pc pou tha kratiseis xronia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδιά, έχω το ίδιο router με isdn. Έχω πάρει όλες τις ταχύτητες του conn-x, ξεκινώντας απο 768, μετά 1, μετά 2, και τα χριστούγεννα 4. Πάντα περιφανευόμουνα στους φίλους μου ότι έτρωγα MAX ένα DC τον μήνα, και αν... Με έπιασε και μένα όμως η αναβάθμιση του ΟΤΕ, και τώρα έχω 8mbps. Όμως τώρα τρώω κάθε λεπτό, 1-2 DC... Η γραμμή επανέρχεται, αλλά μετα ξανατρώω... Μπορεί κανείς να προτείνει καμία λύση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καποιο πιο σταθερο ρουτερ η τους λες να σε ξαναπανε στα 4 η αν μπορουν να κανουθν αλλαγη στο snr σου και να το ανεβασουν με σκοπο να πεσει η ταχυτητα αλλα θα γινει πιο σταθερο.αν παιζει το ρουτερ σε dmt θα μπορουσες να το κανες και εσυ για να μην χρειαστει να πας4 megabit ακριβως.για μενα ξαναγυρνα παντως 4 megabit>καλυτερα σταθερα και 4 παρα πχ 6 και ασταθες.απο την αλλη θα το ευχαριστιθω που τωρα ο οτε θα φαει ζορισμα και να δω τι θα κανει τωρα.θα λεει ευθυνη παροχου αφου αυτος θα ειναι ο παροχος οπως εκανε με το adsl η θα λεει οτι το τηλ παιζει μια χαρα και οτι φτεει η γη επειδη ειναι απεναντι απο την σεληνη ο ωροσσκοπος της.τα χουνερια που εκαναν να ταφανε στην μουρη μπας και αλλαξουν κανα χαλκο.αν και βλεπω τους μισους να τους ξαναβαζοθυν στην παλια ταχυτητα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο περίεργο λόγο, παρατήρησα ότι τρώω DC όταν είμαι στο explorer... Τώρα που μπαίνω από Google Chrome είμαι οκ(φτου φτου μην τ ματιάσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δ0κιμασε το και αλλο γιατι ειναι παραξενο.εναλακτικα δοκιμασε να περασεισ explorer 8 η εστω 7.γιατι ειναι λιγο κουφο.να σου κανε disconect με καποιο p2p ποιο λογικο θα ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...