Προς το περιεχόμενο

sagem fast 1540wg


harris 9577

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οριστε τα στατιστικα:

oibo8y.jpg

 

φυσικα αγνοησε το 2 εκατ στο snr, συνηθως ειναι 5-7,

τωρα παρατηρησα κιολας οτι δεν ειμαι ουτε σε fast path

 

:S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

α.δεν εισαι σε τοσο χαλια χαρακτηριστικα γραμμης.β.θυμισε μου εταιρεια?γ.γιατι να εισαι σε fast?σε 24 αρες οσο ξερω παιζουν σε interleave με εξαιρεση 2 εταιρειες που μπορεις να τους πεις να σου βαλουν fast αλλα α.θα πεσει η ταχυτητα σου καμποσο.β.στην δικια σου γραμμη δεν προτεινεται μια που εχεις disconect τουλαχιστον μεχρι να λυθει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α.δεν εισαι σε τοσο χαλια χαρακτηριστικα γραμμης.β.θυμισε μου εταιρεια?γ.γιατι να εισαι σε fast?σε 24 αρες οσο ξερω παιζουν σε interleave με εξαιρεση 2 εταιρειες που μπορεις να τους πεις να σου βαλουν fast αλλα α.θα πεσει η ταχυτητα σου καμποσο.β.στην δικια σου γραμμη δεν προτεινεται μια που εχεις disconect τουλαχιστον μεχρι να λυθει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε με αλλο ρουτερ να δεις τι γινεται.ελπιζω να εχεις βαλει φιλτρα παντου σε ολα τα τηλεφωνα και στον συναγερμο αμα εχεις η σεκαποιο fax.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε με αλλο ρουτερ να δεις τι γινεται.ελπιζω να εχεις βαλει φιλτρα παντου σε ολα τα τηλεφωνα και στον συναγερμο αμα εχεις η σεκαποιο fax.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε, και φιλτρα και spliter, παντου τα παντα,

αλλα ρουτερ δεν εχω αλλο, για αυτο ειπα, θα το παρακολουθησω και θα ψαχτω για κανα αλλο ή θα το αφησω ετσι,

ευχαριστω παντως για ολες τις απαντησεις, νασαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε, και φιλτρα και spliter, παντου τα παντα,

αλλα ρουτερ δεν εχω αλλο, για αυτο ειπα, θα το παρακολουθησω και θα ψαχτω για κανα αλλο ή θα το αφησω ετσι,

ευχαριστω παντως για ολες τις απαντησεις, νασαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους

 

τελικα θα γινει αγορα ρουτερ για εναν συναδελφο του αδερφου μου

(ο οποιος ειναι εντελως newbie στο ιντερνετ, σιγα την χρηση που θα κανει),

οποτε ευκαιρια για δοκιμες κι αν μου "κατσει καλα" ισως το κρατησω εγω και του δωσω το sagem-ακι,

ειναι καλη λυση το speedtouch για την περιπτωση μου ή να δω και κατι αλλο (linksys/netgear);

 

---------- Προσθήκη στις 12:56 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:30 ----------

 

χαμος γινεται με το netgear dgn2000, πολυ δημοφιλες κ ο κοσμος αρκετα ευχαριστημενος, μαλλον αυτο θα τιμησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το thomson λιγο παραξενο interface αλλα πολυ σταθερο ισως το πιο σταθερο.Linksys ,netgear Πιο ευκολαμενου και θα κλειδωσουν λιγο πιο ψηλα.κλειδωμα = συγχρονισμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...