Προς το περιεχόμενο

forthnet αθλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ειχα δυο συνδεσεις στην Forthnet μια Αθηνα και μια Ροδο και με το που

εληξαν αντε γεια.Η χειροτερη εταιρια που εχω δει στη ζωη μου.

Πηγα στον ΟΤΕ και βρηκα την υγεια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edw kai 1 mhna + 5 meres exw kanei aithsh gia adsl sthn kwloetairia kai akoma den exei ginei outen kan h kataxwrhsh ths !!!! An einai dynaton !!!! Dhladh tous proplhrwneis yphresies misou xronou kai autoi den mporoun oute mia aithsh na kataxwrisoun.An den einai autoi axrhstoi tote poioi einai?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edw kai 1 mhna + 5 meres exw kanei aithsh gia adsl sthn kwloetairia kai akoma den exei ginei outen kan h kataxwrhsh ths !!!! An einai dynaton !!!! Dhladh tous proplhrwneis yphresies misou xronou kai autoi den mporoun oute mia aithsh na kataxwrisoun.An den einai autoi axrhstoi tote poioi einai?

 

to oti den exei ginei kataxorisi to eides sto site? to oti den emfanizete sto site den simainei aparaitita oti den exei kataxorithei..emena kataxorithike apo tin proti vdomada tis aitisis kai sto site emfanistike poli argotera..an pareis tilefono tha s poun..ektos an exeis hdh parei..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to oti den exei ginei kataxorisi to eides sto site? to oti den emfanizete sto site den simainei aparaitita oti den exei kataxorithei..emena kataxorithike apo tin proti vdomada tis aitisis kai sto site emfanistike poli argotera..an pareis tilefono tha s poun..ektos an exeis hdh parei..

 

'Ετσι κι αλλιώς μέχρι να απαντήσουν στο τηλέφωνο....Θα έχει καταχωρυθεί...LOL

 

 

@ Dreamina :o Σταρχιδισμός είναι αρετή μόνο εαν εφαρμόζεται για κάτι που δεν πληρώνεις."Death lord"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι γίνεται τις τελευταίες μέρες κι έχω lag σε online games και ιστοσελίδες.Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα?Περιοχή σίνδος θεσσαλονίκης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα κάνει αίτηση στην εν λόγω εταιρία για ίντερνετ και επειδή ήμουν εκτός του δικτύου της μου έιπαν ότι θα έχω 1mbit και μόλις υπάρξει κάλυψη θα γίνει αμέσως η μεταφορά και αναβάθμιση της σύνδεσής μου.

 

Παρόλο που κάποια στιγμή είχα κάλυψη δικτύου δεν υπήρχε αλλαγή στη σύνδεση και άρχισα να τους παίρνω τηλέφωνα και να ρωτάω ακούγοντας διάφορες δικαιολογίες και παραμύθια για την καθυστέρηση.

 

Ένα μήνα αργότερα ξανά στο τηλέφωνο η κοπέλα μου είπε ότι είχαν χάσει την αίτηση που είχα στείλει και έπρεπε να την ξαναστείλω για να γίνει η μεταφορά της γραμμής έχοντας πέσει βέβαια και στη λίστα αναμονής και θα γίνει η όλη διαδικασία μετά από 2,5 μήνες..!

 

Το δικό τους λάθος το πληρώνει δηλαδή ο πελάτης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι γίνεται τις τελευταίες μέρες κι έχω lag σε online games και ιστοσελίδες.Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα?Περιοχή σίνδος θεσσαλονίκης.

 

Ναι το ίδιο και από Βόλο αλλά εδώ και περισσότερες μέρες. Ταχύτητα download κανονική, αλλά πρόβλημα στις σελίδες όπως λες. Τραγικό που δεν ενημερώνουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τεχνικη υποστηριξη της forthnet είναι αθλια εως ανυπαρκτη. δεν το σηκωνουν ποτε, η μιλάει κάθε μερα. δεν καταφερα να επικοινωνισω για ενα προβλημα και εστειλα ενα email και απαντηση δεν ελαβα εδω και δυο μέρες. εκτως αυτου για μία μερα η συνδεση του ιντερνετ φανταστητε isdn όχι καμια dsl δεν δουλευε (χωρις να φταει μοντεμ και οτε) με οτενετ εμπαινε.

 

θα φανε μια καλη μυνηση με ενα καλο δικηγορο που δωξα το θεο εχω τα λευτα

αν δεν μου επιστρεψουν το ποσο ή το προσθεσουν.

 

μακρια απο forthnet, ο οτε στην τελικη λενε λενε αλλα ποτε δεν μου δημιουργησε προβλημα και παντα το σηκωνουν το τηλεφωνο.

 

 

Προχωρα στη μηνυση σε παρακαλω ισως βαλουν μυαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...