Προς το περιεχόμενο

Δεν εμφανιζει το σκληρο


xristoforos25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με πηρε τωρα τηλ ο αδερφος μου και μου λεει πως παει στον υπολογιστη μου και βλεπει τον ενα απο τους δυο σκληρους που εχει!κανει επανεκκινηση και φαινεται ο σκληρος,αλλα δεν εχει προσβαση στα αρχεια και μετα απο λιγο χανεται:???:

τι παιζει?μπορει ναναι ιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έτσι γενικά που τα λές είναι δύσκολο να βγάλεις συμπέρασμα, το πιο πιθανό είναι ο σκληρός να μας αφήνει χρόνους (συμπέρασμα από το γεγονός ότι δεν υπάρχει πρόσβαση στα αρχεία).... :( Πριν κάνεις οτιδήποτε άλλο, γρήγορα ένα backup με ειδικό software (όπως το Get Data Back) εάν δεν είναι ήδη πολύ αργά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kpartsi,μια ειναι ορατος ο σκληρος και εχει μερικη προσβαση στα αρχεια,μια χανεται και πανατ μετα απο επανεκκινηση φαινεται παντα για περιπου 15-20λεπτα μπαινει κανονικα μεσα στα αρχεια και μετα παλι χανεται!λες να μας χαιρεταει σιγα σιγα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεξί κλικ στο my computer -> manage->storage->disk management

Αν το βλέπει εκεί σημαίνει ότι απλά χρειάζεται να του αντιοστοιχήσεις κάποιος γράμμα. Συνήθως γίνεται αυτόματα, αλλά μπορείς και με το χέρι, κάνε δεξί κλικ πάνω του και change driver letters and paths

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παω αυριο να το κανω αυτο που λες StavrosD,σευχαριστω πολυ για το χρονο σου και την απαντηση σου!θα σου πω αυριο τι εγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα,η ιδια ιστορια!μια φαινεται μια χανεται ο σκληρος!λετε να χαιρετησε το ματαιο ετουτο κοσμο?τα δεδομενα τα χαιρεταω και αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...