Προς το περιεχόμενο

ποια ειναι η καλυτερη?


kokkalos77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σε ολους.μου προτειναν να παρω το hp 8710p.φοραει nvidia quadro nvs 320m η οποια ειναι class1 και μου την συγκρινανε με την nvidia geforce 8700gt.δεν ειμαι γραφιστας απλα θελω καλη καρτα γραφικων χωρις ομως να δωσω και για μηχανημα 2000ευρω.τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά το μηχάνημα πετάει!!!! Υψηλή ποιότητα και επιδόσεις. Η κάρτα γραφικών είναι πραγματικά ότι καλύτερο κυκλοφορεί σήμερα στα φορητά. Τώρα αν δεν χρειάζεσαι τόσο υψηλές επιδόσεις και ζητάς κάτι το πιο φτηνό, κοιτάς σε κάτι άλλο... Βέβαια αυτό μόνο εσύ μπορείς να το αποφασίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"φοραει nvidia quadro nvs 320m"

 

Aποκλειστικα και μονο για γραφιστικη...

Για παιχνιδια και μια 8600gt ειναι ικανοποιητικοτατη για λαπτοπ και τελος 2600pro>8600gs ειναι απλα αξιοπρεπης.Απο κει και κατω ξεκινανε συμβιβασμοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"φοραει nvidia quadro nvs 320m"

 

Aποκλειστικα και μονο για γραφιστικη...

Για παιχνιδια και μια 8600gt ειναι ικανοποιητικοτατη για λαπτοπ και τελος 2600pro>8600gs ειναι απλα αξιοπρεπης.Απο κει και κατω ξεκινανε συμβιβασμοι...

 

οταν λες αποκλειστικα και μονο για γραφιστικη τι εννοεις οτι δεν ειναι καταλληλη για παιχνιδια,ταινιες?γιατι οπως ειπα δεν ειμαι γραφιστας απλα μου αρεσε το συγκεκριμενο laptop αλλα δεν ξερω αυτη την καρτα και τις δυνατοτητες της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...