Προς το περιεχόμενο

ερωτηση για επεξεργαστη AMD Turion 64 X2 TL-64


basilis5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μια ερωτηση να κανω καθοτι δεν το κατεχω το σπορ με τους επεξεργαστες

θελω να φερω ενα λαπτοπ απο αμερικη, και θελω να ναι τοσιμπα.

εχω δει λοιπον στα λεφτα που θελω (γυρω στα 1000$) την σειρα Α215 (A215-S4767 ) που φοραει επεξεργαστες amd και συγκεκριμενα τον TL-64

 

ξερω πως εχει ξανασυζητηθει αναλογο θεμα,αλλα εγω θελω να ρωτησω αναλογικα με εναν core2duo της ιντελ, με ποιον συγκρινεται ο εν λογω επεξεργαστης

 

το λαπτοπ το θελω για την αδερφη μου, και η οποια δεν εχει μεγαλες απαιτησεις. αππλη χρηση με ιντερνετ μουσικη και προγραμματα γραφειου

τα χαρακτηριστικα του εν λογω λαπτοπ ειναι

 

 

Operating System **

Genuine Windows Vista® Ultimate (32-bit)

Memory Size *

2048MB

Display Size *

15.4" widescreen

Display Type *

WXGA with TruBrite® Technology

Display Resolution *

1280x800

Graphics Engine *

ATI® Mobility Radeon™ X1200

Graphics Memory *

128MB-319MB dynamically allocated shared graphics memory

Hard Drive Size *

250GB

Hard Drive Speed

4200rpm

Optical Drives *

DVD-SuperMulti (+/-R double layer) with Labelflash™ drive supporting up to 11 formats

Wireless LAN * ♣

Atheros® Wireless LAN (802.11b/g) Customer Ratings

 

Overall Rating 5 out of 5

 

1 of 1 (100%) customers would recommend this product to a friend.

Read all reviews Write a review Share this Product:

 

Product Reviews

__USERID__

http://www.toshibadirect.com/td/b2c/rdet.jsp?seg=HHO&poid=383146

http://www.toshibadirect.com/td/b2c/submitreview.to

 

 

 

 

 

Also Includes

 

--------------------------------------------------------------------------------

No Bluetooth (No Antenna) *, Webcam and microphone built into LCD bezel , TouchPad pointing device, CD/DVD Buttons, 86 key US keyboard , Finger Print Reader , Modem , 10/100 , Standard stereo speakers, Microphone jack (mono), Headphone jack (stereo) , 75W (19V 3.95A) Auto-sensing, 100-240V / 50-60Hz input , Li-Ion (4000mAh) , 1-ExpressCard™ Slot , 5-in-1 Bridge Media Adapter , 4-USB (2.0) , i.LINK™ IEEE-1394 , TV-out (S Video) , TOSHIBA ConfigFree®, TOSHIBA Game Console, Ulead® DVD MovieFactory® for Toshiba, Microsoft® Office Trial Home and Student 2007 Edition (60-day trial), Microsoft® Works Version 8.5, TOSHIBA Security Assist, TOSHIBA Disc Creator *, Starting at 6.29lbs. , Onyx Blue Metallic , 1-Yr Parts and Labor, 1-Year Battery

 

οποιος εχει ισως καποιο λινκ να μου στειλει που να χει συγκρισεις θα του ημουν ευγνωμον. τελος πιστευετε πως θα ναι πολυ ζεστος; διαβασα στο http://www.notebookreview.com πως ενα απο τα ατου της σειρας Α215 ειναι πως ειναι δροσεροι και αθορυβοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ηδη μιλησει με τοσιμπα ελλαδας. η εγγυηση καλυπτει και την ελλαδα,αλλα ειναι μονο ενα χρονο. το αλλο ενδεχομενο ειναι λιγα περισσοτερα για ενα που εχει Τ7100 επανω, θα δω. Οπως και να χει ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια, και ευχαριστω και για τοο λινκ,πολυ χρησιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...