Προς το περιεχόμενο

κολλήματα κατα τη διαρκεια pro evolution soccer 5 σε hp pavilion 9543ev


Nick_Iommi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

hi guys!αντιμετοπιζω το εξης προβλημα στον φορητο μου υπολογιστή στο pro evolution soccer 5:μετα απο περίπου 10 λεπτά παιχνιδιού μου παρουσίασε μικρά κολλήματα.δοκίμασα να χαμηλώσω την αναλυση,αλλα αντιμετωπισα το ίδιο πρόβλημα.τα κολλήματα ειναι περιστασιάκά κ όχι συνεχόμενα.δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.pls help!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα σου σηκωνει το παιχνιδι αλλα σε περιβαλλον Βιστα κι αλλοι χρηστες αναφερουν κολληματα οπως συνεβη και σε ενα φιλο μου. Πιστευω οτι θα εχεις απενεργοποιησει το Αερο και τα καλουδια των Βιστα στο λογαριασμο που παιζεις, επισης κοιταξε τις θερμοκρασιες στο φορητο με το pc wizard 2007, everest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα σου σηκωνει το παιχνιδι αλλα σε περιβαλλον Βιστα κι αλλοι χρηστες αναφερουν κολληματα οπως συνεβη και σε ενα φιλο μου. Πιστευω οτι θα εχεις απενεργοποιησει το Αερο και τα καλουδια των Βιστα στο λογαριασμο που παιζεις, επισης κοιταξε τις θερμοκρασιες στο φορητο με το pc wizard 2007, everest.

 

φιλε σορρυ αλλα δν ειμαι και πολυ σχετικος...τι εννοεις "αερο" και αλλα καλούδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ..η εγγατάσταση του παιχνιδιου..το παιζεις "φτιαγμένο"?σε xp το είχες?

 

φίλε τι εννοείς φτιαγμένο?

σε XP το είχα στο desktop μου.δν εβλεπα μικροκοληματα παρόλο που ειχα χειρότερη καρτα γραφικών(fx 5200):neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to paixnidi einai antigrameno alla opos eipa k prin ston palio m ipologisti dn ipirxe provlima.k s auton ta mikrokolimata arxizoun meta apo 10-20 lepta sinexomenou paixnidiou k oxi amesos.fovomai mipos iparxei kapio mikroprovlima sto hardware tou laptop.ti mou sistinete na kano?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το πρόβλημα σου είναι τα SVISTA , αν δεν έχουν ψηφιακή υπογραφή από τον εκδότη του παιχνιδιού δεν παίζουν σωστά ή δεν παίζουν και καθόλου ο λόγος

είναι ότι πολύ απλά τα WINDOWS VISTA κατασκευάστηκαν για να μην παίζουν

αντιγραμένα και το έχει παραδεχτεί και ο ίδιος ο Gates και αυτός είναι ένας

από τους πολλούς λόγους που δεν τα βάζω στο σύστημα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι..τωρα αυτος είναι σοβαρός λόγος για να κολλάει μετα απο 10 λεπτα ρε sintalkas?βρες αλλο crack φίλε..σίγουρα κάποια βλακεία έχει γίνει στην εγγατάσταση..ίσως πάλι να φταίει κατι στο φορητό σου..η σιντιέρα..σου παρουσιάζει καπου αλλου τετοια κολλήματα..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε τον ίδιο ακριβώς φορητό..δεν μου κολλάει ούτε σε age of empires 3 και command & conquer 3 που είναι πολύ πιο απαιτητικά από το pro..είναι δηλαδή image το παιχνίδι..βάλε ένα άλλο να δούμε και άσε τα xp..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως μπορεί να ήμουν υπερβολικός όσον αφορά για το pro αλλά το θέμα, ότι τα vista δεν παίζουν αντιγραμμένα δεν είναι ψέματα αλλά τα ίδια τα λόγια του Bill Gates στο λανσάρισμα του καινούριου του λειτουργικού.Ελπίζω να έγινα κατανοητός .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...