Προς το περιεχόμενο

discoazul.com


ffseriespower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα την κυριακή το βράδυ από το http://www.discoazul.com το wiikey όπως είπα και στο topic για Wii mod/backup/homebrew. Το πρωί της δευτέρας ήρθε ένα email με τα στοιχεία της παραγγελείας. Ωραία μέχρι εδώ. Το ίδιο πρωί ήρθε και ένα email στα ισπανικά

 

DISCOAZUL.COM

------------------------------------------------------

Numero de Pedido: (νούμερο παραγγελείας)

Pedido Detallado: /account_history_info.php?order_id=(νούμερο παραγγελείας)

Fecha del Pedido: domingo 23 septiembre, 2007

 

Comentarios:

 

 

 

 

 

Su pedido ha sido actualizado al siguiente estado.

 

Nuevo estado: Enviado

 

Por favor responda a este email si tiene alguna pregunta que hacer.

 

Εγώ από την τελευταία σειρά κατάλαβα ότι πρέπει απλός να κάνω ένα reply σε αυτό το email για να εξακριβώσουν ότι μου ανοίκει το email. Έτσι και έκανα.

 

Όμως δεν μου έχει έρθει κανενα email από την UPS ότι έχει σταλεί το αντικείμενο. Κανονικά (γιατί έχω ξαναπαραγγήλει από αυτό το κατάστημα) έρχεται και ένα email από την UPS.

 

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειώσω ότι στο site του discoazul μου λέει στο account μου shipped. Μπορώ να πάρω τηλέφωνο την ups και να δει αν έρχεται κάτι προς την διεύθηνση μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to discoazul apoti thimamai mias k eixa paragkeilei 2-3 fores apo kei stelnei ta pragmata se fast 24h pou simainei se 24 ores tha einai spiti sou. perimene mexri na perasei 1-2 meres to poli kai meta epikoinwneis mazi tous gia leptomeries an den sou exei erthei i paraggelia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...