Προς το περιεχόμενο

απαλλαγη απο dr.watson


auditt79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερετε κατα ποσο ειναι χρησιμος ο dr.watchon και αν οχι πως το πεταμαι απο to pc μας????

Οπως εγραψα σε προηγουμενο thread μου δημιουργει προβλημα οτραν ανοιγω φΑΚΕΛΟΥς ΜΕ ΤΑΙΝΙΕς ΚΑΤΕΒΕΣΜΕΝΕς ΑΠΟ TORENTS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ο dr.watchon ειναι ο debugger των windows ...κοινώς ειναι σοβαρο πραγμα!!!Δεν φταιει ο dr.watchon οταν ανοιγεις φακελους με βιντεο(και οπως λες απο torrents λες και τα avi ή τα mpg απο torrents ειναι διαφορετικα απτα αλλα!!!!)απλα προσπαθει να κανει την δουλεια του.Φταιει το στησιμο και η εγκατασταση που εχεις κανει στο pc σου.Ανοιξε google και βρες το!!!Εχει ενα εκκατομυριο λυσεις.

 

codec περασες και αν ναι ποιους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το ίδιο πρόβλημα με φακέλους που περιείχαν avi αρχεία. Πιο συγκεκριμένα, εντόπισα ποιο avi έκανε τη ζημιά και ησύχασα. Φτάiει ένα dll του συστήματος που όταν ανοίγεις τον φάκελο προσπαθεί να διαβάσει κάποια tags των media files. Εκεί κρασάρει...

 

Για να φτιάξει πρέπει να απερνεργοποιήσεις το συγκεκριμένο dll με τη χρήση του regsvr32, πιο συγκεκριμένα πατάς Start > Run > regsvr32 /u shmedia.dll και είσαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα φιλε santokan δουλεψε αυτο που μου προτεινες. να πω την αλήθεια δεν γνοριζω τι ακριβως ειναι παντως δουλεψε. Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις και την βοηθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...