Προς το περιεχόμενο

Αξίζουν τα Toshiba για games?


BassPlayer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λέτε? Ποια είναι η γνώμη σας σχετικά με την κάρτα γραφικών των Toshiba θα υποστηρίζουν καλά τα παιχνίδια ή ειναι πιο πολύ Buiseness laptop? Μιλάμε τώρα μεχρι 1300Ε περίπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΕΝΑ λάπτοπ δεν είναι για παιχνίδια, ακόμη και αυτά που έχουν super duper κάρτες γραφικών και τους κορυφαίους επεξεργαστές, παίζουν τα σύγχρονα παιχνίδια για κανα χρόνο και μετά γιοκ, αφού δεν σηκώνουν τα καινούρια. Πάντως αν επιμένεις να σου πώ ότι με 1300ε toshiba δεν θα βρείς με καλή απόδοση για παιχνίδια. Πρέπει να ανέβεις παραπάνω και πραγματικά δεν ξέρω αν αξίζει, αφού σε ένα χρόνο θα έχεις έν βαρύ μηχάνημα με μικρή διαρκεια μπαταρίας που δεν θα παίζει καινούρια παιχνίδια. Γνώμη μου? Πάρε ένα λάπτοπ για ότι άλλη εργασία θες με κανα 1000αρικο και τα ρέστα κράτα τα για κανα xbox ή για να κάνεις αναβάθμηση στο σταθερό pc σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1300 ευρώ περίπου η καλύτερη επιλογή είναι ο hp9542ev..στην Toshiba δεν βρίσκω καλύτερη πρόταση..έχει δίκιο ο nikosl για τα παιχνίδια και των χρόνο..δική μου άποψη, μην πας σε laptop αν θέλεις μόνο games..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο toshiba μου αρεσει το a200-1m8 στα 1089 ευρω(αυτο σκεφτομαι να αγορασω κι εγω)

εχει:

 

cpu:intel core 2 duo T7100(santa rosa)

hdd:160Gb,5400rpm

καρτα γραφηκων: ati hd 2600

ram:2GB 667MHZ

camera:1.3MP

οθονη:15.4''

2 χρονια εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις και της προτάσεις της acer μια χαρά είναι..μπορείς επίσης να δεις εκτός από την Toshiba που προσωπικά δεν μου αρέσει τίποτα..πάντα σε κάτι υστερεί..να δεις τον hp9542ev πολύ ωραίο και για desktop replacement..

 

jtsc21 μαζεύεις υπογραφές?..για να κλείσεις την acer..?lol..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...