Προς το περιεχόμενο

Protinete Paixnidia


Elodie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

to katebasa to cabal etsi na do ti leei.To esbisa meta apo 20 lepta.Tipota idiaitero.To kalo paixnidi se krataei apo tin arxi kai ayto den mporei na to kanei me tipota

 

1 lvl? lawl re c ..

 

To kalitero part tou Cabal einai otan 8a pareis Combos kai Battle Modes .. na deis ton xaraktira sou les kai einai Tekken3 :D

 

Ean dn aneveis lvl logiko einai na min s aresei..afou to mono p kaneis sto LvL 1 einai na varas me ta xeria sou gatakia :P

 

Ase pou ok .. to paradexomai .. san to L2 dn einai kanena allo MMO .. Den 8a itan sigoura afto =/

Alla einai diaforetiko kai einai POLU endiaferon sta megala lvl exei polu fasi ^^

 

Opios to exei peksei as me diapsefsei se afta p lew..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν μας λες ομος τον server στον οποιο πεζεις και το Nick σου,

εγω ειμαι στο guild Axilion top 10 guild mercury server και ειμαι 13* warrior 2xtrancender , nick : eleos

 

Αν ειναι να πεξει κανεις σας cabal που ειναι για μενα 1000 φορες καλυτερο (και εχει πολυ περισοτερα πραγματα) απο το Lineage 2, ας πεξει mercury server που ειναι ευκολος, και ας πεξει ος τα 50 lvl τουλαχιστον, δεν πεζει να μην κολησεις μετα τα 50 lvl. εχασα ολα τα items μου απο μαλακια, κι ομως ξαναεπεξα και τα πηρα, και μιλαμε για items που ειχα στο lvl 115 = 700kk+ alz για να τα αποκτησω και τωρα εχουν χ2 αξια δυστυχως :(, anyways το cabal εμενα μ αρεσει και δεν πεζο τιποτα αλλο εκτος απο cabal και dota, εχω δοκιμασει Knigh Online, Guildwars, Infinity, Dekaron, Lineage II, WoW (εντελως gtp), 9dragons, Hero Online και κανενα δεν σιγκρινετε σε gameplay σε community και σε item και builds με το Cabal :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...