Προς το περιεχόμενο

Συγκριση


teleiomenos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολους....αν υπαρχει κανεις που εχει ασχοληθει καπως ας πει μια γνωμη....

ειμαι μεταξυ των SE W610i, S500, Z610, Nokia 5500, LG KG810, Motorola Z3

 

δε με ενδιαφερει η καμερα, αντιθετως με νοιαζει να ναι λειτουργικο κλπ και να μη χαλαει ευκολα γιατι θα δουλεψει υπερωριες....Ξερω οτι μονο το Νοκια 5500sport εχει χαρακτηριστικα ιδιαιτερα ανθεκτικου κινητου αλλα γενικα εχω καταληξει στα παραπανω και δε μπορω να αποφασισω....εσεις ποιο θα παιρνατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Μακριά από Nokia 5500.Θα δεις το πληκτρολόγιο σε σύντομο χρονικό διάστημα να ξεκολλάει.Και δεν θα έχει καθόλου πλάκα.

-SE z610 μεγαλοκαμωμένο και εκνευριστική επιφάνεια που θα θέλει όλη την ώρα καθάρισμα.

-LG KG810,αν και έχει ωραίο μενού,δεν έχει επέκταση μνήμης και με χαμηλή αυτονομία μπαταρίας

-Ζ3 και S500 ,στα ίδια επίπεδα,με το s500 να υπερτερεί λίγο λόγω εμφάνισης.

-SE w610 χαλαρά κερδίζει τα παραπάνω.

Εναλλακτικά δες και w580

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Προσωπική μου άποψη καθαρά, πιο ωραίο από όλα τα παραπάνω σε χαρακτηριστικά είναι το W610... τώρα το θέμα είναι εσύ τι ψάχνεις σε μια συσκευή ...

Να εχει μια καλή κάμερα? Να σου δίνει την δυνατότητα να ακους τα αγαπημένα μουσικά κομμάτια - άρα και να έχει την δυνατότητα εξωτερικής μνήμης? Η απλως για το design?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το w610 ειναι οντως πολυ καλο αλλα το θελω για εταιρικονε , για δουλεια δηλαδης και με νοιαζει πολυ η αυτονομια, ενω πχ για μουσικη κλπ οχι

 

Παρηγγειλα το s 500 να τελειωνω

 

 

ευχαριστω για τις απαντησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...