Προς το περιεχόμενο

NetGear Προβλημα


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα . Εχω ενα προβλημα που δεν μπορω να βρω λυση . Εχω το netgear το ρουτερ και γραμμη DSL 2 24 MBPS . Οσο η γραμμη μου ηταν 2 MBPS το ρουτερ δουλευε αψογα . Πλεον ανα τακτα χρονικα διαστηματα χανει την συνδεση DSL το λαμπακι απο πρασινο γινετε κιτρινο και μετα σβηνει και επανερχετε επειτα απο 2-3 λεπτα . Το προβλημα ειναι οτι την ωρα που γινετε αυτο δεν μπορω με τιποτα να συνδεθω στο ρουτερ μεσω ΙΕ και τις ip του . Δεν βλεπει καν το ρουτερ . μολις ξεκολησει επανερχετε κανονικα . αλλα την ωρα που τρωει το κολλημα χανω την συνδεση μου με το ιντερνετ ενω το τοπικο δικτυο συνεχιζει να ειναι ΟΚ συνδεμενο αναμεσα στα 3 pc . Εχει γινει το τελευταιο firmware upgrade αλλα συνεχιζει τα ιδια :( εχει κανεις καμμια λυση πριν το πεταξω απο το παραθυρο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

emena me paraxeneuei pos ginetai na mou les oti exeis diktio efoson den kaneis ping ton router.malon kaneis ping ton router kai den bgeneis internet kai apla xanei sigxronismo.an xanei sigxronismo tha prepei na sou allaxoun profil.i forthnet to kanei oi alloi den xero.apla stin ousia sou kovoun ligo taxitita gia na megalosei to margin kai na ine pio statheri i grammi.i alios dokimi me allo router px speedtouch siemens pou ine pio stathera ligaki

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...