Προς το περιεχόμενο

3 μήνες ΑDSL 1 mbit δωρεάν με το Ram Oκτωβρίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 Μήνες ADSL 1Mbps

 

Όλα Πληρωμένα

 

Περιλαμβάνει:

 

- Τέλος ενεργοποίησης

 

- 3 μηνιαία πάγια γραμμής ADSL

 

- 3 μήνες πρόσβαση Internet 1024Kbps χωρίς περιορισμό

 

- Δωρεάν εξοπλισμό σύνδεσης (ADSL modem USB)

 

ΔΕΝ γνωρίζω εάν απαιτεί δέσμευση παραμονής μετά τη λήξη των 3 μηνών

 

http://www.in.gr/ram/ram217.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

"Μετα το πέρας της προσφοράς, η συνδρομή αυτομάτως μετατρέπεται σε αορίστου χρόνου, σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο της ALTEC TELECOMS."

 

7,5 euros το περιοδικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάνουμε διαφήμιση του RAM; Διότι αν ισχύει αυτό, υπάρχει και η απάντηση στο γιατί πολύς κόσμος σταμάτησε να αγοράζει το περιοδικό και να αναγκάζονται να δίνουν χάντρες και μπιχλιμπίδια στους φτωχούς ιθαγενείς της Εϊντιεσελάνδης... Μήπως φταίει η αποχώρηση του Νίκου Δήμου σε συνδυασμό με την παραμονή της κ. Βουτσκόγλου;

 

Εγώ πάντως γι' αυτό σταμάτησα να το αγοράζω...

Besides, all of us will grow old, gentlemen ('n gentleladies)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, εμένα γιατί το link http://www.in.gr/ram/ με βγάζει στο τεύχος Σεπτεμβρίου και εσάς στο Οκτωβρίου;

:)

 

Καμία απάντηση είναι ενδιαφέρουσα απάντηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί απάντηση περιμένεις σε θεωρίες συνομωσίας; Η μείωση των πωλήσεων, όσο αυξάνει η διείσδυση της ευρυζωνικότητας, είναι θέμα που που αντιμετωπίζουν εξίσου όλα τα τεχνολογικά έντυπα μέσα, και όχι μόνο το RAM. Τώρα, όποιος αγόραζε το RAM μόνο για τη στήλη του Ν.Δ. και αποφάσισε να το διακόψει λόγω της διακοπής αυτής της στήλης, κατά τη γνώμη μου έχει χοντρό πρόβλημα. Η κίνηση που κάνει το περιοδικό για προσφορά ADSL δεν είναι πρωτοφανής (την είχε επαναλάβει και παλιότερα, νομίζω πρώτο πάλι το RAM), αλλά μπορεί και να θεωρηθεί ως απάντηση στην προσφορά του PC Magazine. Marketing είναι, δεν είναι κάτι περίεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia na mporei kapoios na xrisimopoiisi ayto to paketo pou dinei ti prepei na exei? ennoo den borei o opoiosdipote pou exei mia apli tilefoniki grammi na parei to periodiko k na exei adsl etsi? prepei px na exei liksei i syndromi tou apo kapoia alli etairia?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μετα το πέρας της προσφοράς, η συνδρομή αυτομάτως μετατρέπεται σε αορίστου χρόνου, σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο της ALTEC TELECOMS."

 

7,5 euros το περιοδικό

 

υποχρεωτικά? ή μήπως υπάρχει η δυνατότητα διακοπής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pw pw! An moy elegan perusi oti tha ftaname na dinoun ta periodika dwrean 3mines ADSL + eksoplismo den tha to pisteua me tipota...opws kai na to kanoyme ayto apotelei ekseliksi sto xwro toy ADSL.

 

Twra apo poious (periodiko + paroxo) dinontai aytes oi prosfores einai kathara thema marketing, opws eipe o parsifal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το πηρε ενας φιλος μου και μου ειπε το μοντεμ δε το δινουν μαζι με το περιοδικο. Στο στελνουν απο την αλτεκ αν και εφοσον κανεις την αιτηση τηλεφωνικα για τη συνδεση. Απατη τελικα, δε το παιρνω εγω. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι η απάτη; Αν κάνεις αίτηση θα σου στείλουν το modem, αν όχι δεν παίρνεις τίποτα. Τι ήθελες; Να μοιράζουν δωρεάν modems με όλα τα περιοδικά;

 

Αορίστου σημαίνει ότι διακόπτεις όποτε θέλεις...
Επειδή τώρα τελευταία συνηθίζεται, μήπως υπάρχει τέλος αποσύνδεσης αν διακόψεις πριν το χρόνο;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απατη, απατη φιλε kostelo, νιωθω τον πονο σου

θα παμε μαζι στα δικαστηρια τους αλητες (που τολημσαν να δωσουν 3 dsl δωρεαν με μονο κοστος το περιοδικο των 7,5 ευρω)

απαραδεκτα πραγματα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den nomizw na exei periorismo sta dedomena, i dineis kati dwro h den to dineis. Proswpika to thewrw exairetikh prosfora giati lhgei i ADSL syndromh mou to noemvri kai mexri na vrw kati kalytero tha xw treis mhnes perithwrio.

 

SHMANTIKO: Opws rwththike pio panw exei telos apenergopoihshs an to kopseis stous treis mhnes????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...