Προς το περιεχόμενο

3 μήνες ΑDSL 1 mbit δωρεάν με το Ram Oκτωβρίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πηρα τηλεφωνο την αλτεκ

η προσφορα ειναι πολυ καλη παιδια

αλλα θελει προσοχη στα εξης:

1 μηνα πριν την ληξη του τριμηνου στελνουμε φαξ διακοπης για να αποφυγουμε την μετατροπη σε αοριστου , στο φαξ γραφουμε : επωφελουμαι της προσφορας απο το περιοδικο ραμ κλπ και δεν επιθυμω την συνεχιση της συνδρομης μου (ή επιθυμω την διακοπη της συνδρομης μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γραψουμε κατι αλλο δηλαδή δεν έχει αποσύνδεση; ) (πλάκα κάνω)

Κι εγώ έκανα ενεργοποίηση της προσφοράς και θα συνεχίσω μάλλον μετά το τρίμηνο. Είχα και στο παρελθόν altec και ήμουν ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υeap,απεριοριστο.Ο "λακος της φαβας" ειναι πως πρεπει να επικοινωνησεις μετα τον πρωτο μηνα οπως λενε τα παιδια και πιο πανω,για να μην στην μετατρεψουν απεριοριστου χρονου συνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να κανω μια ερωτηση ... πηγα και πειρα σημερα το ram εγω όμως έχω φοιτητικο (συγκεκριμενα παροχεα ΤΕΕ ) 1024 και ληγει στις 11/10 δηλαδη αυριο επομένως λέω να βάλω την αλτεκ για ενα 3μηνο μέχρι να έρθει η forthnet ιδιοκτητο!! το θέμα είναι αν πάρω να την ενεργοποιήσω τώρα την altec θα μου κρατήσουν τη γραμμή ή πρεπει να περιμενω να λήξει πρώτα το φοιτητικο και μετα να παρω τηλλ να ενεργοποιήσω?

 

Επειτα απλα πάιρνω τηλλ το 13813 και δινω το σιριαλ και το πιν του κουπονου και ειμαι οκ?:-):-)

 

σορυ για το μεγαλο ποστ :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω κατω πόσες μέρες θα κάνει να ενεργοποιηθεί η αλτεκ??? καμια 10αρια μερες ισως?

αυριο θα πάρω τηλλ να την ενεργοποιήσω μν χάνουμε και χρόνο :o:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...