Προς το περιεχόμενο

media player 11???


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

den mporw me tpt na egkatasthsw sto laptop moy hp 8227 me windwos xp to media player 11???oyte akomh kai se safe mode...xerei kaneis kamia kalyterh lysi??please help me...caxnw apegnosmena na brv kati alla tpt..exw katebasei to media p11 kai otan to trexw h egkatastasi stamatai sthn mesh kai moy grafei h egkatastasi apetyxe parakalv kante epanekkinish kai xanadokimaste....ti na allo ftaei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιπτωση που εχεις πειρατικα Windows δεν μπορεις να κανεις κατι (εκτος και αν το ψαξεις αλλοιως). Κανει validation online και σε κοβει. Απο ενα σημειο και μετα ο media player εβγαινε με WGA ενεργοποιηση. Αν κοπτεσαι τοοσο πολυ για media player, κατευασε καμμια beta του. Αλλοιως κατεβασε το Winamp που ειναι πολυ καλυτερο. Cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι..δεν ειναι ετσι..πρεπει να σασ πω πωσ τα windows ειναι γνησια..ειναι τα xp me service pack 2...kai einai kai dhlvmena ennoeietai...katebasa kai ayto kai apo to rapidshare to programma alla kai pali tpt...ti allo na kanw....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το αρχείο εγκατάστασης είναι ήδη κατεβασμένο και απλώς δεν έχει "τρέξει" η εγκατάσταση;

Πήγαινε στα Program Files>Windows Media Player και τρέξε το setup.exe μέσα από κει.

Έχει ξανασυμβεί αυτό, ο WMP έχει κατέβει μέσα από το Windows Update αλλά για κάποιο λόγο δεν έτρεξε η εγκατάστασή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και παλι τιποτα...μου κανει εγκατασταση παλι τον 10...επισησ οταν ανοιγω τον mp10 και παω στα εργαλεια για να βρει μια αναβαθμισμενη εκδοση μου βρισκει και τρεχει παλι τον 10...κατεβασα απο το site ton windwos τον mp11 τον βαζω να τρεξει-να γινει η εγκατασταση αλλα και παλι τπτ..η εγκατασταση σταματαει στο 87% και μου λεει πωσ η εεγκατασταση απετυχε καντε επανεκινηση και δοκιμαστε ξανα....δεν μπορω να καταλαβω τιποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε αποσυμπιεση το αρχειο εγκαταστασης σε εναν φακελλο και τρεξε με τη σειρα τα εξης αρχεια....λογικα ετσι ακομη και πειρατικα windows να εχεις θα περασεις τον ελεγχο γνησιοτητας....

 

Τραξε με τη σειρα τα παρακατω αρχεια που θα εμφανιστουν μετα την αποσυμπιεση του αρχειου εγκαταστασης σε εναν φακελλο:

 

1. wmfdist11

2. wmdbexport

3. wmp11

 

υπαρχει πιθανοτητα μετα το1 να σου ζητησει restart .κανε το και μετα τα 2, 3...αντε και καλη εγκατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακυρο φιλε μου...δεν εγινε παλι τπτ..εκανα οτι ακριβωσ μου ειπεσ αλλα στην εκτελεση τισ 3 εφαρμογησ μου εβγαλε σφαλμα οτι δεν επιτρεπεται η προσβαση και να πατησω οκ..και μολισ παταω οκ μου λεει επιλεξτε οκ για ακυρωση αλλαγων...και κανει απεγκατασταση..επισησ να σου αναφερω πωσ στην 2 εφαρμογη δεν ανοιγε να τρεξει οπωσ στην 1-3...ειναι ετσι η πρεπει να βλεπω την μπαρα προοδου οπωσ στο 1-3???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...