Προς το περιεχόμενο

media player 11???


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε οχι παλι ρε παιδια..θα τρελαθω μου φαινεται...παλι το ιδιο πραγμα κανει....σταματαει η εγκατασταση στο 87%...τι στο καλο να φταει επιτελουσ....θα το πατησς μου φαινεται ενα φορματ αλλα σκεφτομαι οτι ειναι μανικι...πρεπει να ξαναπερασω ολα τουσ ντραιβερσ -προγραμματα που εχω και ζαλιζομαι....τι αλλο να προσπαθησω????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακυρο φιλε μου...δεν εγινε παλι τπτ..εκανα οτι ακριβωσ μου ειπεσ αλλα στην εκτελεση τισ 3 εφαρμογησ μου εβγαλε σφαλμα οτι δεν επιτρεπεται η προσβαση και να πατησω οκ..και μολισ παταω οκ μου λεει επιλεξτε οκ για ακυρωση αλλαγων...και κανει απεγκατασταση..επισησ να σου αναφερω πωσ στην 2 εφαρμογη δεν ανοιγε να τρεξει οπωσ στην 1-3...ειναι ετσι η πρεπει να βλεπω την μπαρα προοδου οπωσ στο 1-3???

 

Στην 2 δεν θα δεις κανενα παραθυρο....θα κανιες 2πλο κλικ και καπακι την 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι παλι ρε παιδια..θα τρελαθω μου φαινεται...παλι το ιδιο πραγμα κανει....σταματαει η εγκατασταση στο 87%...τι στο καλο να φταει επιτελουσ....θα το πατησς μου φαινεται ενα φορματ αλλα σκεφτομαι οτι ειναι μανικι...πρεπει να ξαναπερασω ολα τουσ ντραιβερσ -προγραμματα που εχω και ζαλιζομαι....τι αλλο να προσπαθησω????

 

Προσπαθησε να μπεις σε safe mode και να το εγκαταστησεις απο κει μπας και ειναι καποια υπηρεσια της hp στη μεση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου ειναι οτι κατι εχει η εγκατασταση των Windows σου, και ο WMP, σαν προγραμμα πολυ δεμενο με τα Windows βρισκει καποιο σφαλμα κατα την εγκατασταση καποιας runtime. Κανε μια επανεγκατασταση (ΟΧΙ format) των Windows, βαζοντας το CD των Windows εν λειτουργια και επιλεγοντας αναβαθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...