Προς το περιεχόμενο

Καρτα γραφικων μεχρι 200 ευρω?


georgemvg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια! Ρωταω για ενα φιλο επειδη εχω χασει λιγο την επαφη με το λαπτοπ....Ενδιαφερεται να φτιαξει ενα συστηματακι και θελει μια καλη καρτα γραφικων μεχρι τα 200 ευρα. Δεν τον ενδιαφερουν overclocking...Εχω δει την 8600 gts. Εχετε κατι αλλο να μου προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλακεια...Λιγα threads πιο κατω ειχε κατι που με ενδιαφερει...Παρ'ολα αυτα δεν αποφασισα αφου παιζουν οι αποψεις για την 8600gts την Χ1950 και την 7900. Δεν μας ενδιαφερει να παιζει με dx10, σχεδον ουτε καν παιχνιδια. Να ειναι pci-express.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Takos oxi HD2900GT alla HD2900Pro kai ειναι πολυ καλη καρτα για τα λεφτα της. Η HD2900GT kai h 8800GT ειναι απλως φημες για την ωρα και μαλλον χλωμο το βλεπω και για τις δυο αφου η ΑΤΙ ετοιμαζει την HD2950 kai h Nvidia την σειρα GF9ΧΧΧ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pare ti 7900gs apo to plaisio 99 euro i an se endiaferei o 8orivos auti pou exei 105 me passive cooling.dn kseperna tous 58 va8mous se full load me 2 fan sto case sta 1600rpm input outputk oti tis rikseis(ektos oblivion) dn leei oxi.astous me ta dx10 k 10.1 k 15.2344 na ta vroune prwta k na klepsoun akoma ligo to kosmo k pros to paron einai oti kalitero sta lefta tis k glitwneis k 50 evouros pou exei diafora apo tis gts k pro.vazeis k to d.o.t(factory oc)me to patima enos koumpiou k sou dinei k ena 10% parapanw k eisai vasilias.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...