Προς το περιεχόμενο

αγορά mp3 player ως 150 euros


weirdo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδή είμαι άσχετος από την αγορά και για να μην πάω να πάρω ένα i-pod απλά k μονο επειδή είναι της μόδας θα θελα τα φώτα σας... θέλω να έχει radio και να ναι γερή κατασκευή γιατί προβλέπεται σκληρή χρήση...

 

ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασμενη ΛΥΣΗ. Ιδιαιτερα ως προς την ανθεκτικοτητα. Βεβαια δεν εχεις πει τι θες απο μνημη, formats (τυποι αρχειων που υποστηριζονται) κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαίνεται καλή περίπτωση, βεβαια πριν λίγο έψαξα στο ebay k βρήκα στα ίδια χρήματα με 40 gb , αξίζουν αυτά η όχι ? αρχικά σκεφτόμουν κάτι στα 4 gb

 

http://cgi.ebay.com/Creative-ZEN-Touch-40GB-MP3-Player-Portable-Hard-Drive_W0QQitemZ200156846460QQihZ010QQcategoryZ75463QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

βγαίνει κοντά στα 105 euros

 

αυτό νου πρότεινες, μεταχειρισμένο βεβαια βγαίνει γύρω στα 60 euros

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=260164567911&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=016

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαίνεται καλή περίπτωση, βεβαια πριν λίγο έψαξα στο ebay k βρήκα στα ίδια χρήματα με 40 gb , αξίζουν αυτά η όχι ? αρχικά σκεφτόμουν κάτι στα 4 gb

 

http://cgi.ebay.com/Creative-ZEN-Touch-40GB-MP3-Player-Portable-Hard-Drive_W0QQitemZ200156846460QQihZ010QQcategoryZ75463QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

βγαίνει κοντά στα 105 euros

 

αυτό νου πρότεινες, μεταχειρισμένο βεβαια βγαίνει γύρω στα 60 euros

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=260164567911&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=016

 

Το πρωτο που λες δεν το ξερω. Creative ειναι βεβαια...

 

Επειδη mp3 εχω αλλαξει πολλες φορες να σου δωσω φιλικα μια συμβουλη:

Βαλτα κατω και δες

Τι μνημη θες?

Θες να παιζει βιντεο?

Θα το παρεις απο εξωτερικο? (εγω πριν 5-6 μηνες πηρα μεσω ebay αυτο)

Θες να εχει μεγαλη οθονη?

Ποσο σε ενδιαφερει να αντεχει η μπαταρια?

 

Με τετοια κριτηρια και θα περιορισεις τις επιλογες σου και θα παρεις κατι που θα σε ικανοποιησει (ουτε να μη σου φτανει ουτε να σου περισευει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, όσο περισσοτερους τύπους αρχείων παίζει τόσο καλύτερα είναι, καθώς k όσο μαγαλύτερη μνήμη έχει... αυτό που με ενδιαφέρει κύριος είναι τα mp3 k το radio, από κει k πέρα όλα καλοδεχούμενα είναι :P για την οθόνη δεν με πολυενδιαφέρει... δεν μπορώ να το συγκεκριμενοποιήσω άλλο...θα θελα βεβαια να μην μου καταπίνει και την μπαταρία... όσο το από που θα το πάρω δεν με απασχολεί, χρησιμοποιώ αρκετά και το ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και εδω http://www.anythingbutipod.com/archives/2007/09/creative-zen-review.php.

 

Απο Πλαισιο μου ειπαν οτι αρχες Οκτωβρη θα το χουν. Στο εξωτερικο κυκλοφορει ηδη. Υπαρχουν 3 εκδοσεις (4gb, 8gb κ 16gb) η μνημη των οποιων επεκτεινεται με καρτες μνημης. Εχει και ραδιο, ειναι ομορφο, compact, Creative (πολυ σημαντικο!), παιζει βιντεο και πολλα αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά πείρα το zen v plus το μεταχειρισμένο, ήρθε σε αριστη κατάσταση, k έχω μείνει εντυπωσιασμένος, φοβερός ήχος φοβερή λήψη... πολύ καλή αγορά, σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά ξεθάβω το topic γιατί βρίσκομαι σε παρόμοια κατάσταση.Θέλω να αγοράσω ένα mp3 player και προσανατολίζομαι πιο πολύ σε creative.Έχω ήδη βάλει στο μάτι αυτό και αυτό.Η μόνη ουσιαστική διαφορά που βλέπω είναι στην μνήμη σαφώς και στο ότι το plus παίζει και video.Τώρα να πω για το τι πάνω κάτω θέλω.Από μνήμη 1-2 Gb πιστεύω μου φτάνουν,να παίζει mp3,wma(κλασσικά δηλαδή τίποτα το τρομερό).Από οθόνη σκεφτόμουνα να πάρω κάτι στο στυλ των mp3 players που αναφέρω πιο πάνω.Τιμή εκεί γύρω στο 70αρι..Έχω 2 ερωτήσεις..

 

1ον αν τελικά αποφασίσω να πάρω 1 από τα 2 που αναφέρω να προτιμήσω το plus που παίζει και video ή δεν θα το ευχαριστηθώ και ουσιαστικά θα κάνω τσάμπα αγορά και θα έχω και 1 gb λιγότερο ? (να αναφέρω ότι για video δεν καίγομαι αλλά δεν θα με χάλαγε κι όλας)

 

2ον Έχετε να προτείνεται τίποτα άλλο ? Κάθε γνώμη καλοδεχούμενη.Ίσως κάποιος μου προτείνει τίποτα άλλο,κάνα mp4 ξέρω γω..(δεν είμαι πολύ σχετικός με αυτά γι αυτό σας ρωτάω)

 

Περιμένω προτάσεις.Ευχαριστώ προκαταβολικά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Zen V, η αναπαραγωγή video δε θα έπρεπε καν να μετράει ως κριτήριο. Είναι αθλιότατη από άποψη ανάλυσης, framerate και υποστηριζόμενων formats...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα,δηλαδή το plus το αποκλείω.Βασικά σήμερα το σκεφτόμουν και και το zen v το απλό το έχω βάλει στο μάτι εδώ και αρκετό καιρό,έχει και ωραίο design.Τι λέτε,να το τσιμπήσω ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...