Προς το περιεχόμενο

αγορά mp3 player ως 150 euros


weirdo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Creative Zen V είναι πάρα πολύ καλό.

+1 κι από εμένα

 

Το video του plus είναι απλά πεταμένα λεφτά, αφού υποστηρίζει μόνο ασυμπίεστο βίντεο, και πολυ χαμηλής ανάλυσης (128x128), όσο δηλαδή είναι η οθόνη του, άρα πρακτικά δεν μπορείς να δεις video.

 

Από την άλλη το plus έχει ραδιόφωνο, ενώ το απλό όχι, που σημαίνει πως αν θέλεις οπωσδήποτε ραδιόφωνο, το plus είναι μονόδρομος.

 

Δες κι εδώ:

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=Mp3Usb&cp_id=130899

Μπορείς να πάρεις το Creative Zen V Plus 2GB με 70 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το έχω πάρει ήδη το zen v 2gb και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Το plus to απέρριψα αφού μου είπανε ότι δεν θα ευχαριστηθώ video.Το zen v plus 2gb από multirama το είχα υπόψη μου αλλά απ' όσο ξέρω και απ' όσο λέει και στο site οι τιμές ισχύουν μόνο για online αγορές.Τέλος πάντων..το ραδιόφωνο μπορώ να πω δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.Ευχαριστώ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το έχω πάρει ήδη το zen v 2gb και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Το plus to απέρριψα αφού μου είπανε ότι δεν θα ευχαριστηθώ video.Το zen v plus 2gb από multirama το είχα υπόψη μου αλλά απ' όσο ξέρω και απ' όσο λέει και στο site οι τιμές ισχύουν μόνο για online αγορές.Τέλος πάντων..το ραδιόφωνο μπορώ να πω δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.Ευχαριστώ πάντως.

 

Ποιο Zen πήρες? Αυτό?

Αν ναι πες μου σε παρακαλώ αν όταν το συνδέεις στο PC χρειάζεσαι κάποιο πρόγραμμα για να περάσεις τραγουδάκια ή το αναγνωρίζει σαν Removable disk και τα πετάς μέσα χύμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε πήρα αυτό το οποίο είχε μαζί κανονικά cd με drivers τους οποίους περνάς και περνάς μέσα τα κομμάτια.Η διαδικασία είναι πολύ απλή,2-3 κλικ και μετά κάνω drag and drop και βάζω ότι θέλω.Για τη δικιά σου περίπτωση βλέπω ότι δεν αναφέρει κάποιο cd με drivers ή κάτι τέτοιο οπότε έχω την εντύπωση ότι δεν θα έχεις πρόβλημα και θα μπορείς να πετάξεις ότι θες χύμα.Δεν ξέρω όμως με σιγουριά και δεν θέλω να σου λέω ψέματα.Καλό θα ήταν να απαντήσει κάποιος που να έχει το συγκεκριμένο player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως εχω το Creative Zen Stone 1GB http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977611&product=965456 (δεν ξερω τι διαφορες εχει ακριβως απο το Plus) παντως δεν ειχε μεσα CD με drivers...Aπλα κατεβαζεις απο το σαιτ της Creative το προγραμμα (Creative Media Lite) και με drag and drop,περνας τα τραγουδια... Δεν ξερω αν εννοεις αυτο,ελπιζω να βοηθησα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ slipknot και εγώ έτσι πιστεύω, ευχαριστώ για την απάντηση φίλε! (απάντησα και στο άλλο thread που έχω κάνει... :D)

 

@ Nomikaria δηλαδή αν δεν κατεβάσεις το πρόγραμμα από την Creative δεν μπορείς να πετάξεις μέσα τραγούδια?

Δεν θέλω να μπλέξω με προγράμματα κλπ για ένα απλό mp3 player. Αν αλλάξω γνώμη και πάω για κάνα mp3-video player τότε αποδεκτό.... otherwise θέλω κάτι γρήγορο!!! :D:D :D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα,στο εγχειριδιο που ειχε μεσα η συσκευασια ελεγε πως πρεπει να κατεβασεις αυτο το προγραμμα για να βαλεις μεσα τα τραγουδια..Κι ειναι πολυ ελαφρυ προγραμμα(γυρω στα 10 mb) και πολυ πολυ ευκολο στη χρηση..Οταν το συνεδεσα στη usb παντως δεν το ειδε ως removable disc(εκτος αν ηθελε καμια ρυθμιση,δεν ξερω..)

 

Παντως αν ισχυει το ιδιο και για το Plus,θα σου προτεινα να κατεβασεις το προγραμματακι γιατι δεν ειναι δυσκολο...Ο,τι θες παντως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά με ενδιαφέρει να μπορώ να το συνδέσω κ σε άλλα pc που δεν έχουν (και δεν θέλω να βάλω) το πρόγραμμα της....το Zen stone plus σύμφωνα με το πλαίσιο το κάνει αυτό....μάλλον εκεί θα καταλήξω οπότε θα σας πω και ο ίδιος τι παίζει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...