Προς το περιεχόμενο

επιτοιχεια βαση στηριξης


doom1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια LG 1917 S.

Την αγορασα το 2006

Υπαρχει δυνατοτητα να μπορει να τοποθετηθει σε επιτοιχεια βαση στηριξης?οπως τις παρακατω

 

 

http://www.e-shop.gr/search_per.phtml?category=ACCESSORIES&category2=%C2%C1%D3%C5%C9%D3+%D3%D4%C7%D1%C9%CE%C7%D3+TV

 

Στο βιβλιαρακι με τις οδηγιες χρησεως δεν αναφερει κατι σχετικο

 

Αν δεν υπαρχει δυνατοτητα σε αυτην την οθονη ,πως μπορω να δω ποια οθονη μπορει να στηριχτει με αυτον τον τροπο?στα χαρακτηριστικα των οθονων πως αναγραφεται αυτη η δυνατοτητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια LG 1917 S.

Την αγορασα το 2006

Υπαρχει δυνατοτητα να μπορει να τοποθετηθει σε επιτοιχεια βαση στηριξης?οπως τις παρακατω

 

 

http://www.e-shop.gr/search_per.phtml?category=ACCESSORIES&category2=%C2%C1%D3%C5%C9%D3+%D3%D4%C7%D1%C9%CE%C7%D3+TV

 

Στο βιβλιαρακι με τις οδηγιες χρησεως δεν αναφερει κατι σχετικο

 

Αν δεν υπαρχει δυνατοτητα σε αυτην την οθονη ,πως μπορω να δω ποια οθονη μπορει να στηριχτει με αυτον τον τροπο?στα χαρακτηριστικα των οθονων πως αναγραφεται αυτη η δυνατοτητα?

 

Πολύ ακριβές βάσεις..Για δες αυτό

post-34458-129062952676_thumb.jpg

Είναι για 17" αλλά η 22άρα μου στεκεται μια χαρά..Η photo είναι από την παλιά 20άρα. Το πήρα από το πλαίσιο..Αν θυμάμαι καλά κανα 20ευρω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολες οι TFT μπορουν να στηριχτουν?

πως την εποιασες?εχει στηριγματα?

Απο στιβαροτητα στηριξης?

 

Μπορούν να στηριχτούν αυτές που είναι συμβατές με το πρότυπο VESA Mounting..Οι περισσότερες που κυκλοφορούν ειναι!! Στην ουσία βγαίνει η βάση της κάθε οθόνης και βιδώνει επάνω στον βραχίονα σε 4 βίδεσ. Ο συγκεκριμένος βραχίονας έιναι απίστευτα στιβαρός αν λάβουμε υπόψιν ότι είναι σχεδιασμένος για 17άρα και έχω βάλει επάνω την 22" LG 226wtq

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...