Προς το περιεχόμενο

DvD/CD δισκοι και cd/dvd μαρκαδοροι


stemac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε οποιοδηποτε CD/DVD μπορω να γραψω με no name, μαρκα με 'καψες μαρκοδορακι που γραφει πανω οτι ειναι για cd/dvd?

Να το αποφευγω? Να γραφω οσο το δυνατον λιγοτερα η να μη το σκεφτομαι και να γραφω ελευθερα? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε προβληματίζει τόσο πολύ επειδή είναι no-name, πάρε ένα επώνυμο. Σιγά τη διαφορά στην τιμή. Εγώ χρησιμοποιώ ένα μαύρο TDK (TDK CD-R PEN) που το είχα αγοράσει κι εγώ δε θυμάμαι πότε και έχει γράψει σε εκατοντάδες δισκάκια, χωρίς πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δίκιο ο Parsifal. Ένα μαρκαδοράκι διαρκεί για εκατοντάδες Cd/Dvd και κάνει 1-2 ευρώ... Η διαφορά στην τιμή είναι ασήμαντη... Εγώ χρησιμοποιώ εδώ και δύο χρόνια έναν μαύρο Edding 8400 Cd marker. Πάντως το πιο σημαντικό, για την ασφάλεια των δεδομένων, ο μαρκαδόρος να είναι νερού και όχι οινοπνεύματος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω ενα Schneider OHP M που το βρηκα πριν .. χρονια.. στο σπιτι των γονιων μου . κ μιας και το ποσο ειναι οντως ασημαντο θα παω να παρω εναν νερου :-D τη δευτερα και ησυχαζω και με αυτο

 

ευχαριστω και τους δυο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω ενα Schneider OHP M που το βρηκα πριν .. χρονια.. στο σπιτι των γονιων μου . κ μιας και το ποσο ειναι οντως ασημαντο θα παω να παρω εναν νερου :-D τη δευτερα και ησυχαζω και με αυτο

 

ευχαριστω και τους δυο!

 

 

 

Schneider είναι καλή μάρκα, δεν ξέρω αν το δικό σου είναι ειδικά CD Marker ή απλά γράφει ανεξήτηλα σε διάφορες επιφάνειες. Τα CD Marker έχουν πιο μαλακή μύτη και δεν κινδυνεύουν να χαράξουν την επιφάνεια του CD/DVD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...