Προς το περιεχόμενο

Help, msn messenger!


michael92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα τρελαθώ! Από τότ επου έβαλα στο psm μου να δείχνει συμπιεσμένους χαρακτήρες από dll lg8j870p.png, με πέταξε έξω και δεν μπορώ να ξαναμπώ στον λογαριασμό μου, μόνο σε άλλους! Ξέρεται τι μπορώ να κάνω για να αλλάξω το Psm μου με κπ τρόπο;

 

Σφάλμα : 800004005

 

Δεν θέλω να χάσω τις επαφές μου!

 

ANY HELP ACCEPTED! Τι βλαμένο το Msn μέχρι και με το Psm κολάει, που να το φανταστώ!:(

 

Επίσης έχω msn plus & msn discovery live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι backup εννοεις. Τις επαφες που εχεις στο msn δε λες? Δεν πα να κανεις και format οταν ξαναβαλεις το msn εκει θα ναι, εκτος κι αν εννοεις κατι αλλο οποτε εξηγησε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου βρήκε μόνο 94 το "msn problem 800004005" kai to "msn problem +800004005" τόσες πάλι και το 90% σε άλλη γλώσσα από τα Αγγλικά και τα Ελλινικά.

 

Άλλο λέω βρε disqualified (το ξέρω), αν δεν μπορέσω να ξαναμπώ ποτέ θα πρέπει να κάνω νέο account και αν κάνω νέο account δεν θα μου έχει τις επαφές μου μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Michael το θυμάμαι να έχει ξαναπαντηθεί σε αυτό το forum.. Κάνε ένα search και φαντάζομαι θα το βρεις. Νομίζω έχει η microsoft μια σελίδα που έχει τη λύση στο πρόβλημα.

 

Πώς σου ήρθε να το κάνεις αυτό πάντως (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα λέω ας βάλω παράξενους χαρακτήρες και λέω μα με ποια γραμματοσειρά μπορώ, αφού το Psm δεν δέχεται και τότε θυμήθηκα τα compressed dll!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...