Προς το περιεχόμενο

hp vs toshiba


sotoserres

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβώς..και εγώ ψάχνω για να επεκτείνω την εγγύηση του hp μου..καλό είναι..να έχω και το κεφάλι μου ήσυχο για άλλα 1+2 χρόνια..πες μου φίλε Βασίλη..τον Toshiba θα έπαιρνες?δηλαδή σοβαρά θα τα έδινες τα 410 παραπάνω μόνο και μόνο για το "toshiba"? γιατί εγώ δεν βλέπω κάτι υποθετικά καλύτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου εδω εχεις ενα δικιο

τα +410 ειναι πολλα

να σου πω την μαυρη μου αληθεια δεν θα εδινα τοσα για λαπτοπ,αλλα αν δεχτουμε πως για δικους σου λογους θες να δωσεις τοσα λεφτα, τοτε καλυτερο λογο τιμης προς αποδοση εχει ο ΗΡ.

εγω επειδη εχω καει απο λαπτοπ, και μαλιστα ουσιαστικα πηγε στα σκουπιδια ενα λαπτοπ των 1500, δινω πλεον πολυ μεγαλυτερη εμφαση στην αξιοπιστια και οχι τοσο στις επιδοσεις, αν μου ελεγες για καποια αλλη μαρκα που ειχα εμπειρια, τοτε θα σου ελεγα παρε τοσιμπα,αλλα ΗΡ ειλικρινα δεν ειχα ποτε ,και δεν ξερω

εγω σαν βασιλης, λογω βιωματων εχω κλεισει πλεον σε σονυ και τοσιμπα για λαπτοπ, δεδομενου οτι αυτα καλυπτουν τις απαιτησεις μου. αν μπορουσα να δωσω τοσα παραπανω για τοσιμπα θα τα εδινα, αλλα αυτο δεν ειναι λγος για να το κανεις κι εσυ, οπως ειδες εδω ολοι σου λενε ΗΡ και πως ειναι και αξιοπιστα,αρα παρε αυτο +επεκταση εγγυησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...