Προς το περιεχόμενο

ψαχνω προγραμμα παρακολούθησης του υπολογιστή μου


xristoforos25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια,θελω να μου προτεινετε καποιο προγραμμα,που να μπορω να βλεπω τι κινησεις και τι εχει κανει καποιος στον υπολογιστη μου οταν λειπω.για παραδειγμα οταν λειπω το χρησιμοποιει ο αδερφος μου,θελω να δω τη λαλακιες κανει οταν λειπω:-D

ευχαριστω παρα πολυ!να εχετε μια καλη μερα:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια,θελω να μου προτεινετε καποιο προγραμμα,που να μπορω να βλεπω τι κινησεις και τι εχει κανει καποιος στον υπολογιστη μου οταν λειπω.για παραδειγμα οταν λειπω το χρησιμοποιει ο αδερφος μου,θελω να δω τη λαλακιες κανει οταν λειπω:-D

ευχαριστω παρα πολυ!να εχετε μια καλη μερα:-D

 

Δέ νομίζεις ρε Χριστόφορε πώς αυτό που ζητάς είναι ανήθικο ?

Αν λέω αν πρόκειται για τον αδελφό σου φτιάξε ένα νέο χρήστη.

Θα γούσταρες να σου στείλω με Trojan ενα key logger και να βλέπω εσύ τι κάνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ενταξει!εχετε δικιο!αλλα ολο σε υποπτα σιτε παει!

σας ευχαριστω παντως

 

Μπορείς να κοιτάξεις το history του browser για να δεις συγκεκριμένα που πήγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

einai mikros?

kati san parental control sou kanei?

 

15 ετων,απλα σκεφτομαι να βαλω κωδικο και να μπαινει στο νετ μονο οταν ειμαι και εγω σπιτι:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

power spy ειναι αυτο που θες, δεν ειναι σωστο βεβαια...παρε ενα αλλο σκληρο πετα του windows και ασε να του αλλαξει τα φωτα κλειδωσε και τους φακελους σου να μην μπαινει πουθενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

power spy ειναι αυτο που θες, δεν ειναι σωστο βεβαια...παρε ενα αλλο σκληρο πετα του windows και ασε να του αλλαξει τα φωτα κλειδωσε και τους φακελους σου να μην μπαινει πουθενα

 

αυτο θα κανω!αλλιως θα του φτιαξω ενα αλλο δικο του και ας κανει οτι θελει!οταν γυρναω το μικροτερο trojan κουβαλαει σπιτι και ιους τιγκα!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προγραμματα παρακολουθησησ ειναι το red-eye,power spy.προσοχη μπορει να περιεχουν και ιους.καταγραφουν τα παντα.τραβουν φωτογραφια απο επιφανεια εργασιας,σελιδεσ που επισκεφτηκε στο ιντερνετ,ολα τα εγγραφα που ανοιξε,ολουσ τουσ κωδικουσ που εβαλε,ολα τα κειμενα,ολα τα προγραμματα που ετρεξε και αλλα πολλα.τελοσ τρεχει αορατα,δεν φαινεται ουτε στον task manager.τα χρησιμοποιουν συνηθωσ α ιντερνετ καφε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...