Προς το περιεχόμενο

Stress Release


zazik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρωτα απο ολα ευχαριστώ ρε παιδες :)....

Προς το παρόν , αυτό που έχω πάθει είναι τρομερή υπνηλία , διοτι πραγματικά,

έχω να κοιμηθώ ήρεμα πολύ καιρό....και αναπληρώνω....

Νιώθω λιώμα πραγματικά .... και Φρου Φρου , αυτά που μου λές κπάνω τον τελευταίο καιρό , γιαυτό και ηρέμησα....τα έγραψα όλα στα @@ μου , και άραξα μόνος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
πρωτα απο ολα ευχαριστώ ρε παιδες :)....

Προς το παρόν , αυτό που έχω πάθει είναι τρομερή υπνηλία , διοτι πραγματικά,

έχω να κοιμηθώ ήρεμα πολύ καιρό....και αναπληρώνω....

Νιώθω λιώμα πραγματικά .... και Φρου Φρου , αυτά που μου λές κπάνω τον τελευταίο καιρό , γιαυτό και ηρέμησα....τα έγραψα όλα στα @@ μου , και άραξα μόνος....

 

Ε καλά εγω το έγραψα λίγο πιο εξευγενισμένα η αλήθεια είναι! Καμιά φορά το να είσαι μόνος δεν είναι και τόσο κακό. Αν μη τι άλλο ξεπερνάς την φοβία του να είσαι μόνος και βλέπεις οτι τελικά καλά περνάς και με την πάρτη σου ;)

 

@ NIck.. been there!!!! (logic bomb):mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά εγω το έγραψα λίγο πιο εξευγενισμένα η αλήθεια είναι! Καμιά φορά το να είσαι μόνος δεν είναι και τόσο κακό. Αν μη τι άλλο ξεπερνάς την φοβία του να είσαι μόνος και βλέπεις οτι τελικά καλά περνάς και με την πάρτη σου ;)

 

@ NIck.. been there!!!! (logic bomb):mrgreen:

 

 

ποια ήσουν? :P

Έχω πληροφορίες πως θα ξανασκάσουν φέτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε Καμιά φορά το να είσαι μόνος δεν είναι και τόσο κακό. Αν μη τι άλλο ξεπερνάς την φοβία του να είσαι μόνος και βλέπεις οτι τελικά καλά περνάς και με την πάρτη σου ;)

 

:

 

Δεν ειναι καθολου κακο.Κρινοντας απο τον εαυτο μου που ειχα μεινει μονος για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα καταλαβα οτι μενοντας μονος σκεφτεσαι συνεχως με αποτελεσμα να ζοριζεσαι μεν αλλα σιγουρα να βγαινεις σοφοτερος(αν αντεξεις).Δεν ειναι τυχαιο οτι ολοι οι ασκητες και οι μοναχοι ειναι αν μη τι αλλο σοφοι και πραοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι καθολου κακο.Κρινοντας απο τον εαυτο μου που ειχα μεινει μονος για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα καταλαβα οτι μενοντας μονος σκεφτεσαι συνεχως με αποτελεσμα να ζοριζεσαι μεν αλλα σιγουρα να βγαινεις σοφοτερος(αν αντεξεις).Δεν ειναι τυχαιο οτι ολοι οι ασκητες και οι μοναχοι ειναι αν μη τι αλλο σοφοι και πραοι.

 

ειναι μια τυπισσα που με εχει φαει να μεινω μονος μου για 6 μηνες λεει θα αλλαξει παρα πολυ η ψυχοσυνθεση μου. 6 μηνες ειναι πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα, αυτη λεει οτι το εκανε και σου βγαζει κατι αποκοσμο ρε παιδι μου , πολυ ηρεμο αλλα πολυ εξω απο τα συνηθισμενα. Δεν παζει να το κανω φυσικα 6 μηνες δεν αντεχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι μια τυπισσα που με εχει φαει να μεινω μονος μου για 6 μηνες λεει θα αλλαξει παρα πολυ η ψυχοσυνθεση μου. 6 μηνες ειναι πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα, αυτη λεει οτι το εκανε και σου βγαζει κατι αποκοσμο ρε παιδι μου , πολυ ηρεμο αλλα πολυ εξω απο τα συνηθισμενα. Δεν παζει να το κανω φυσικα 6 μηνες δεν αντεχω.

 

Καλα εγω μιλαμε το εκανα 2 χρονια με τον πρωτο εντελως μονος πλην των βασικων.Πιστεψε με ή που θα γινεις σουπερ ισορροπημενος γιατι θα εχεις αναλυσει τον εαυτο σου και τους αλλους σε μηκος και σε πλατος ή που θα σαλταρεις εντελως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εγω μιλαμε το εκανα 2 χρονια με τον πρωτο εντελως μονος πλην των βασικων.Πιστεψε με ή που θα γινεις σουπερ ισορροπημενος γιατι θα εχεις αναλυσει τον εαυτο σου και τους αλλους σε μηκος και σε πλατος ή που θα σαλταρεις εντελως.

 

μαλλον το δευτερο. αν δε δω κοσμο σαλταρω. αυτη μου ειπε οτι στην αρχη θα βλεπεις παραισθησεις αλλα μετα θα στρωσεις και μετα θα ερθεις σε αρμονια με τον εαυτο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τί πράγμα μιλάτε ρε παιδιά, τί θα πει «εντελώς μόνος»; Ερημίτης κι έτσι;

 

να μην εχεις επαφες με αλλα ατομα. Μονο τυπικες. Μοναχισμος υπο μια ενοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για τί πράγμα μιλάτε ρε παιδιά, τί θα πει «εντελώς μόνος»; Ερημίτης κι έτσι;

<<< ναι έλα ντε; Ουτε εγώ το κατάλαβα ... ???

 

εντιτ: Ε, αυτο δεν ειναι μοναχισμος ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν ξερω τι ακριβη ενοια της λεξης μοναχισμος αλλα λογικα μπορεις να την εφαρμοσεις και μονος σου. Μενεις μονος σου με τις σκεψεις σου απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..κατι σαν αποκεντρος , τέλος πάντων το να απέχει κάποιος απο παλιότερες συνήθειες για να ξελαμπηκάρει το μυαλό του δεν είναι κάτι δύσκολο , ούτε κάτι το τρομερό. Δηλαδή αυτο δεν έχει σχέση ουτε με τον μοναχισμο ούτε με την μοναξιά...με άλλα λογια το να μην πηγαίνεις σε παρτυ , το να μην έχεις γκομενα/γκομενο , και να αφήνεσαι ελευθερα στον χρόνο σου είναι μια κατα φαντασία δύσκολη περίοδο μοναχικότητας και ψευδοξεκαθαρισματος.Αυτο δεν είναι τίποτα...Το μόνο που εξυπηρετεί αυτο το πράμα ειναι να γεμίζουν οι μπαταρίες , ουσιαστικές αλλαγες δεν επιφέρει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..κατι σαν αποκεντρος , τέλος πάντων το να απέχει κάποιος απο παλιότερες συνήθειες για να ξελαμπηκάρει το μυαλό του δεν είναι κάτι δύσκολο , ούτε κάτι το τρομερό. Δηλαδή αυτο δεν έχει σχέση ουτε με τον μοναχισμο ούτε με την μοναξιά...με άλλα λογια το να μην πηγαίνεις σε παρτυ , το να μην έχεις γκομενα/γκομενο , και να αφήνεσαι ελευθερα στον χρόνο σου είναι μια κατα φαντασία δύσκολη περίοδο μοναχικότητας και ψευδοξεκαθαρισματος.Αυτο δεν είναι τίποτα...Το μόνο που εξυπηρετεί αυτο το πράμα ειναι να γεμίζουν οι μπαταρίες , ουσιαστικές αλλαγες δεν επιφέρει ...

 

Βασικα αν κατσεις μεσα σε ενα σπιτι για 6 μηνες και βγαινεις μονο για να αγορασεις τροφιμα ειναι μοναχισμος νομιζω. αυτο τουλαχιστον εκανε αυτη που λεω. τηλεοραση δεν βλεπω ετσι και αλλοιως την εχω πεταξει καπου αλλα δεν νομιζω να το εκανα ποτε ειναι πολυ δυσκολο να μην παιρνεις καθολου ερεθισματα παρα μονο αυτα ενος δωματιου. ενοειτε οτι δεν διαβαζεις τιποτα δεν μιλας με κανεναν δεν μπαινεις στο ιντερνετ κτλ. εισαι εσυ και παρτη σου. τωρα δεν ξερω τι ακριβως βγαινει απο αυτο απλα αυτο που ειδα μου φανηκε πολυ οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην εχεις επαφες με αλλα ατομα. Μονο τυπικες. Μοναχισμος υπο μια ενοια.

 

E, σιγά το πράγμα. Πάντως, παραισθήσεις δε φέρνει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά ενασχόλησης με μία οποιαδήποτε χαδιάρα γάτα είναι φυσικό αγχολυτικό. Φημίζονται για την δράση τους εναντίον του στρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...