Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με μεταφορά δανείου(ων) σε άλλη τράπεζα.


ΜΑΝΩΛΗΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν

Τον Γενάρη πήρα 2 δάνεια από την Eurobank.

Το ένα είναι ανοιχτό (9000 ευρω) και το άλλο κλειστό (3000 ευρω)

Το ανοιχτό το πήρα για να βοηθήσω σε κάτι εξοδα τους δικούς μου και το κλειστό για να πάρω ένα αμαξάκι , να κάνω μια ανακαίνιση της γκαρσονιέρας κλπ κλπ.Δεν ενδιαφέρουν κανένα , απλά τα λέω.

Το κλειστό δάνειο το πληρωνω κανονικά κάθε 21 του μηνός και δίνω μια σταθερή δοση.Το ανοιχτό φαγώθηκε όλο από την πρωτη κιολας εβδομάδα αλλα το θέμα είναι άλλο

Εχω να πληρώσω το ανοιχτό δάνειο από τέλη Ιουλίου κυρίως λόγω έλλειψης χρημάτων ,αλλαγή εργασίας , και διάφορα άλλα.

Μιας και η μισθοδοσία από την καινουργια εταιρεια που είμαι είναι μέσω Εθνικής Τράπεζας θέλω να τα μεταφέρω όλα εκεί.Να προσθέσω στα 2 δάνεια και μια πιστωτική με όριο 1500 ευρω από την Εθνική

Το κύριο θέμα είναι.Πήγα την προηγούμενη εβδομαδα στην Εθνική για να κανονισω να μπω στο πρόγραμμα αρση βαρων.Μου ειπαν μετα από 2 μέρες οτι δεν γινεται μιας και εχω ληξιπροθεσμες οφειλες σε άλλη τράπεζα.

Αυριο αυτες οι οφειλες θα τακτοποιηθουν .

Το θεμα είναι .Μπορώ να κάνω άμεσα αιτηση στην Εθνική για να μπω στο προγραμμα?Γιατι ακουσα από καποιον οτι πρεπει για 2-3 μηνες να ειμαι ενταξει στις πληρωμες μου στην Eurobank για να μπορεσει να γινει αυτο

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...