Προς το περιεχόμενο

office gr


jimarass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το office 2007 home μς 120 ευρά περίπου. Θέλω να έχω ΚΑΙ Ελληνικό αλλά ΚΑΙ αγγλικό λεξικό. Νομί<ω ότι η Ελληνική έκδοση τα έχει και τα δύο. Το θέμα είναι πως θέλω και κινέζικο λεξικο. Μπορώ να αγοράσω από τη microsoft το language pack chinese ή τα language packs είναι μόνο για την αγγλική έκδοση του office?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Nai αλλά τα αρχεία που δημιουργεί είναι άλλης μορφής. Τα υποστηρίζει το office αν τα δίνω σε άλλους να τα ανοίξουν?

 

Το OpenOffice μπορεί να το ορίσεις να αποθηκεύει σε μορφή Office 97-2003. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μια τεχνική ερώτηση για αυτούς που ξέρουν καλά το open office:

Υπάρχει το μενου των αναθεωρήσεων (reviewing) όπως στο msword;

Οσον αφορά τα υπόλοιπα, συμφωνώ και επαυξάνω. Οι λειτουργίες του ΟΟ είναι υπερ-αρκετές για το μέσο χρήστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα μπορεί κάποιος να μου πεί πως γίνεται η αρίθμηση των σελίδων στο office 2007? Ψάχνω τόση ώρα και δεν μπορώ να το βρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα μπορεί κάποιος να μου πεί πως γίνεται η αρίθμηση των σελίδων στο office 2007? Ψάχνω τόση ώρα και δεν μπορώ να το βρώ.

 

κατω αριστερα δεν σου λεει τις σελιδες? αν οχι, στο κατω μερος πχ του word δεξι κλικ και "αριθμος σελιδας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν κατάλαβες τι ήθελα να πώ ή εγώ δεν το είπα καλά. Θέλω να αριθμήσει τις σελίδες και όταν τελικά τις εκτυπώσω κάτω δεξιά να είναι αριθμημένες. Έκανα αυτό που μου είπες αλλά δεν τις αρίθμησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα μπορεί κάποιος να μου πεί πως γίνεται η αρίθμηση των σελίδων στο office 2007? Ψάχνω τόση ώρα και δεν μπορώ να το βρώ.

 

insert -> page numbers

 

πιο απλά δεν γίνεται :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...