Προς το περιεχόμενο

Καταδίωξη Με Αμάξι Από Αστυνομικούς - Επιπτώσεις


Gibs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αυτός από το moto δεν νομίζω να είναι συντάκτης. Το βίντεο είναι πολύ παλιό και δεν έχω ακούσει τίποτα τέτοιο.

 

Χμ, μη παιρνεις και ορκο. Δεν εχω ιδεα απ'το moto, αλλα εχω δει συντακτες του burnout να κανουν χειροτερα.

Φυσικα το οτι δεν αποδεικνυει "μαγκια" αυτος ο τροπος οδηγησης δεν αναιρει αυτο που ειπε ο bchris. Καλως ή κακως δεν οδηγανε ολοι το ιδιο. Δεν "εχουν ολοι χερια".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτοί λοιπόν που έχουν "χέρια" ας αφήσουν τους δρόμους στους "κυριλέ" οδηγούς και ας πάνε σε καμιά πίστα να ξεκ@υλώσουν.

Αυτό που λείπει από το βίντεο είναι ένας counter (σε στυλ παλιού arcade) που να μετράει τα πρόστιμα που θα μάζευε ο τύπος με μια μικρή βόλτα στην Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και η μαλκια με την πραγματικότητα ομως είναι οτι έχεις ένα μονο "κανονάκι" :)

 

Και όχι μόνο εσύ αλλά και οι άλλοι που κυκλοφορούν στους δρόμους/πεζοδρόμια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά,το ποστ μου πήγαινε γιατί σταμάτησαν έναν φίλο μου προχθές και τον έγραψαν γιατί πέρασε με πορτοκαλί (όπως καταλαβαίνετε ο μπάτσος άρχισε να λέει κόκκινα και τέτοιες βλακείες..ενώ ήταν μπαμ ότι είχε γίνει μόλις εκείνη την στιγμή πορτοκαλί) και σκεφτόμουν τι θα γινόταν αν δεν σταμάταγες εκείνη την ώρα....πήγαινες σπιτάκι σου γιατί σιγά μην με έπιαναν σε έναν δρόμο που τον κάνεις καθε μέρα για 10χρόνια (οι αστυνομικοί δεν ήταν από την περιοχή μου - για την ακρίβεια από ΓΑΔΑ ήταν) και άφηνες το αμάξι έξω και πήγαινες για ύπνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έπιασες αδιάβαστο....από τα κεντρικά τελος πάντων(-μάλλον τα ίδιο λέμε) όχι από το τμήμα Νέας Πεντέλης που ήταν και η περιοχή τους(που είχαμε και γνωριμίες - γκαντεμιά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...