Προς το περιεχόμενο

Decrypt DVDs


skarpelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρειαζομαι ενα προγραμμα για να σπαω ταινιες μια και το καημενο το Shrink εχει αρχιζει και δε τη παλευει πλεον....Δεν εχω το χρονο να ψαξω στο forum γι'αυτο αν καποιος θα με βοηθουσε θα ημουν υποχρεος!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτήν τη στιγμή φαίνεται πως την πιο εύκολη και αξιόπιστη δωρεάν λύση τη δίνει το DVDFab HD Decrypter, το οποίο ενημερώνεται και πάρα πολύ συχνά για να καλύπτει τις πιο νέες προστασίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτήν τη στιγμή φαίνεται πως την πιο εύκολη και αξιόπιστη δωρεάν λύση τη δίνει το DVDFab HD Decrypter, το οποίο ενημερώνεται και πάρα πολύ συχνά για να καλύπτει τις πιο νέες προστασίες...

 

 

Με την προσθηκη του Pathplayer, οχι και τοσο αξιοπιστο....

....τουλαχιστον αυτη την στιγμη....

 

Το οποιο pathplayer ειναι κακεκτυπο της τεχνικης του RipIt4Me....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια λογική εισήγαγε και το AnyDVD (AI Scanner). Σε Movie Only mode πάντως, δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα, και με πολύ πρόσφατες ταινίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To movie-only mode δεν ειναι και το καλυτερο κριτηριο....

Με μετριες γνωσεις πανω στην δομη του DVD, μπορεις να rippαρεις με το DVD Decrypter μονο του, σε IFO mode και να δημιουργησεις καινουργια IFOs με το IFOEdit, με το ιδιο περιπου αποτελεσμα που θα σου εδινε και το DVDFab...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, για το μέσο χρήστη αυτά παραείναι «ψιλά γράμματα», imho. Ακόμη κι εγώ που γενικά ψειρίζω τα θέματα video, σε τέτοια διαδικασία δεν έμπαινα πλέον ούτε με σφαίρες! Γεράσαμαν... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...