Προς το περιεχόμενο

Ποτήρια Coca-Cola


mindtrapper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω για αγορά ποτήρια Coca-Cola σαν αυτά που έχουν στα Applebee's;

 

Δε με ενδιαφέρει αν είναι σε πολυκατάστημα, στο internet, οπουδήποτε. Απλά κάπου να τα πουλάνε και να μην χρεώνουν 50 ευρώ το ποτήρι.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάστορα, κάνε κάτι για την υπογραφή ;)

 

Τι πρόβλημα υπάρχει; Είναι μεγάλη;

 

καθε τοσο κανουν προσφορες στα μπουκαλια κ δεινουν απο ενα ποτηρι..

αν δεν απαντησει κανεις παρε στην cocacola ...

 

Είχα 3-4 ποτήρια έτσι αλλά μου έσπασαν όλα (από κλωτσίδι γκόμενας αγουροξυπνημένης μέχρι κουρτίνα - don't ask, δε με πάει).

 

Το άλλο που δε μου άρεσε είναι ότι σχεδόν κανένα δεν ήταν original (στάμπα εταιρίας πάνω, σχήμα ποδοσφαιρικής μπάλας και κάτι τέτοια). Εγώ θέλω το απλό original ποτήρι.

 

Αν κάποιος έχει υπόψιν του κάτι ας πει παρακαλώ, θα πάρω και στην Coca-Cola βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τζην μου το ξέρει.

Αλλά αναφερόμουν στον 2nisis.

 

Εγώ δεν φοράω τζην πια :)

 

Τι κάνεις τέτοια ώρα ξύπνιος ρε μοντερέιτορ by the way; Βρες μου κανένα ποτήρι να πίνω zero σαν άνθρωπος, θα πάθω τίποτα από το κουτί συνέχεια! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το http://www.ebay.co.uk/ είναι γεμάτο από αυτά σε χαμηλές τιμές και μεταφορικά από αγγλία σχετικά φιλικά...

οποτε μπορείς να κανεις την επίσκεψη σου εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε το καλοκαίρι στα McDonalds κάτι ωραία ποτήρια της Coca Cola δώρο με κάθε McMenu. Άργησες όμως λίγο.

 

Περίεργο δεν είδα στα McDonald's στην Κω. Εκτός και αν είχαν τελειώσει τον Αύγουστο. Όχι ότι θα το έτρωγα βέβαια. Mια φορά έβαλα στο στόμα μου φαΐ McDonald's και ύστερα ορκίστηκα :) Θα έπαιρνα το ποτήρι και θα άφηνα το menu στο ταμείο... (Για milkshake πήγα, τα βρίσκω συμπαθητικα).

 

applebees Ρωτα

 

Το ανέφερα και στο αρχικό μήνυμα ότι σαν αυτά θέλω. Αλλά δε με βολεύει να τρέχω Αθήνα ή Θεσσαλονίκη για να πάω σε Applebee's και επίσης είχα ρωτήσει έναν σερβιτόρο εκεί και δεν ήξερε τίποτα. Μου έλεγε να τα ψάξω σε super market.

 

Μάλλον για E-bay το κόβω αλλά φοβάμαι μην έρθουν σπασμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...