Προς το περιεχόμενο

TFT 17'' μεχρι 200Ευρω


None23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια,ψαχνω TFT 17'' που η αξια της να φτανει μεχρι 200 Ευρω,αντε 230.Επειδη υπαρχουν πολλες που κυμαινονται κιολας στα ιδια επιπεδα,θα ηθελα να διαφωτισετε εναν ασχετο σαν κι εμενα,μην αγορασω καμια μπακατελα και κλαιω τα λεφτα μου....(δοκιμασμενες λυσεις παιρνουν extra bonus στην αποφαση μου:-D )προκαταβολικα ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,ψαχνω TFT 17'' που η αξια της να φτανει μεχρι 200 Ευρω,αντε 230.Επειδη υπαρχουν πολλες που κυμαινονται κιολας στα ιδια επιπεδα,θα ηθελα να διαφωτισετε εναν ασχετο σαν κι εμενα,μην αγορασω καμια μπακατελα και κλαιω τα λεφτα μου....(δοκιμασμενες λυσεις παιρνουν extra bonus στην αποφαση μου:-D )προκαταβολικα ευχαριστω!

 

Με τοσα παιρνεις ανετα 19''...θελεις ειδικα 17'' ?

 

Παραπανω δεν μπορω να σε βοηθησω...μια tft πηρα την..lg 1932p και ευτυχως ειμαι ευχαριστημενος...βεβαια θα υπαρχουν και καλυτερες...ενας φιλος πηρε 19 '' wide με tv tuner (συνδεση scart με dvd + το κλασικο dvi) ενσωματωμενο και ηχεια στα 200 e ....ψαχτο λιγο καλυτερα...παντως θα ελεγα να την δεις πριν την αγορασεις οπωσδηποτε..με windows απανω klp αν μπορεις και οχι αν γινεται σε μαγαζι που εινι ολες συνδεδεμενες μαζι και δειχνουν χαλια....γιατι οταν εψαχνα ειδα και κατι φολες (που θεωρουντε και καλες ) ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι με 200 Ευρωπουλα παιρνεις μεχρι 22'' αλλα στο μισο μετρο που ειναι η οθονη,πολυ πιθανο να παω σε οφθαλμιατρο και εχω την αισθηση οτι η επιλογη 22αρας στα 200 μας οδηγει σε λιγοτερο ποιοτικες λυσεις(ή κανω λαθος?)-Οπως και να εχει,αν καποιος απο εσας εχει υπ'οψιν του καμια καλη 19'' θελω να ακουσω την αποψη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...