Προς το περιεχόμενο

emo music????


xXx_c@7tain_xXx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

hey gays...

 

Δεν ειμαστε gays. Δεν ξερω, ισως να σχετιζετε με τις προτιμησεις τον emo (τα κλαψιαρικα παιδακια που δινουν την αισθηση οτι θελουν να τον φανε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
hey gays...akuei kanc emo punk musiki??

an nai..8 i8ela n m pei orismena group

th4nxxxxxxxxxxxxxx

 

My Chemical Romance,Bullet For My Valentine,Tokio Hotel....that's all i have....(για καθε τυχον παρεξηγησεις,εγω ΔΕΝ ειμαι emo και δεν προκειτε να γινω....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη προσβάλλεις τους gothαδες.

 

εντάξει, επειδή εφευρέθηκε το ΈΝΑ πράγμα πιο σιχαμερό από τα νυχτερίδια δε σημαίνει πως δεν πρέπει να πεθάνετε όλοι οδυνηρά και αργά ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποψη μου: αμα θελετε να ακουσετε μουσικη ειναι στο στυλ rock/punk/metal ακουστε αυτα τα ειδη! μην ακουτε εμπορικη μουσικη! Η μουσικη γεννηθηκε για να εχει νοημα οχι για λεφτα! ακουστε κατι με νοημα και οχι το "πως θα κοψω τις φλεβες μου"

 

μπορει να χαλαω λιγο το topic οποτε sorry!

no offence!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα το μαματε το πραμα με τους emo! Και εγω ακουω emo και goth χωρις να ειμαι ουτε emo ουτε gothas.. Δειξτε λιγο ωριμοτητα..

 

Ψιλο-emo συγκροτηματα : Bullet For My Valentine, Blink 182, JImmy Eat World, Quietdrive, Static Lullaby, Envy On The Coast, LoveHateHero.

 

Παντως πιο πολυ screamo και post-hardcore,punk ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η σημερινή κατάσταση των υποτιθέμενων emo συγκροτημάτων είναι gtp απλά.Αυτό δεν είναι πραγματική emo μουσική.Trendy συγκροτηματάκια όπως Tokio Hotel κλπ ούτε συγκροτήματα δεν μπορούν να θεωρηθούν κατά τη γνώμη μου.Είναι απλά συγκροτηματάκια που τα ακούνε κοπελίτσες και πορώνονται και λένε οοο ακούω Tokio Hotel,Fall Out Boy,θέλω να κόψω τις φλέβες μου,ΕΙΜΑΙ EMO.Δεν ξέρω από emo συγκροτήματα(πραγματικά) απλά μου την σπάει 1ον να λένε τις μαλακίες τύπου Tokio Hotel emo και 2ον οι ίδιοι emo στις μέρες μας που μόνο emo δεν είναι απλά έχουν το look και καλά και ουσιαστικά είναι ποζέρια.Δεν έχω να προτείνω κάποιο συγκρότημα γιατί όπως είπα δεν ξέρω από αυτό το είδος μουσικής αλλά έχω ένα videaki να παραθέσω...:mrgreen::mrgreen:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει, επειδή εφευρέθηκε το ΈΝΑ πράγμα πιο σιχαμερό από τα νυχτερίδια δε σημαίνει πως δεν πρέπει να πεθάνετε όλοι οδυνηρά και αργά ε.

 

Eat my chandelier! :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My Chemical Romance,Bullet For My Valentine,Tokio Hotel....that's all i have....(για καθε τυχον παρεξηγησεις,εγω ΔΕΝ ειμαι emo και δεν προκειτε να γινω....)

 

μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.

Επίσης πολύ καλός emo τραγουδιστής είναι ο Snoop Dogg.

 

LoL

με κανες να λιωσω στο γελιο :lol: :lol:

ακουστε επισης και τον 5ευρο....αυτος ειναι π τα δινει ολα για ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...