Προς το περιεχόμενο

emo music????


xXx_c@7tain_xXx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

gia na eisai emo,prepei na exeis kai ta upoloipoa xaraktiristika pera apo tin fratza?px. na faswnesai me filous sou sto suntagma,na bafesai,na foras gantaki mallino me bamena nuxia eksw?xaxaxaxa

 

epeidi egw exw kati san fratza vasika,xaxaxaxa...(a,kai enas mpatsos sto gipedo mou eipe oti auto einai moda..."e,emo legetai,emo")

 

mipws sta 24 den prolavainw na ginw?

 

auta pou exei grapsei o ferongr apo groups,einai kala gia opoion thelei na akousei (kai ta palia twn AFI pou itan ligo pio grigora ktl. psilogam...opws kai diaskeui misfits,last caress)

 

filika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60s = hippie era

70s = disco era

80s = metal era

90s = rave era

00s = emo era

...και ο παλιότερος κράζει τον καινούριο. Ανέκαθεν.

 

Τουλαχιστον η δικη μου μουσικη δεν ηταν ποτε mainstream. Χαιρομαι γι' αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60s = hippie era

70s = disco era

80s = metal era

90s = rave era

00s = emo era

...και ο παλιότερος κράζει τον καινούριο. Ανέκαθεν.

το emo , πριν απο 3 χρονια ποιος το ηξερε ακριβως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ρε παιδιά,οι τωρινοί emo είναι μια παραλλαγή των trendy/κάγκουρων σε μια πιο rock κατάσταση.Δείτε τους,όλα ίδια είναι.Παπουτσάκι κλασσικά all star ή vans και ρούχα γνωστά.Απλά οι trendy στο παρελθόν είχαν άλλα κουρέματα μόνο που πλέον ''δανείζονται'' το κούρεμα από τους emo.Και συμφωνώ με τους 2 από πάνω.Άλλο πχ η metal και άλλο η τωρινή emo.Και όντως,πριν από μερικά χρόνια ποιοι ήταν οι emo και ποιος τους ήξερε ? Μια μόδα που ξέσπασε ξαφνικά και θα χαθεί εξίσου ξαφνικά μια μέρα και όλοι θα ησυχάσουμε.Και μη συγκρίνεται άλλες μουσικές με emo....οποιαδήποτε μουσική είναι 1000 φορές καλύτερη από emo....εξαιρούνται τα σκυλάδικα !! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίες και κύριοι...

 

Μετά από προσεκτική μελέτη, ανακάλυψα την πραγματική πηγή της λέξης "emo". Ιδού λοιπόν! Η απάντηση, όλον αυτόν τον καιρό, ήταν στην κυριολεξία μπροστά στα μάτια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίες και κύριοι...

 

Μετά από προσεκτική μελέτη, ανακάλυψα την πραγματική πηγή της λέξης "emo". Ιδού λοιπόν! Η απάντηση, όλον αυτόν τον καιρό, ήταν στην κυριολεξία μπροστά στα μάτια μας.

 

δεν έψαξες καλά μου φαίνεται...:mad: Η αλήθεια βρίσκεται όλη εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ανίδεοι !!!! Πάψτε να παραπληροφορείτε και να λέτε ψέματα στον κόσμο που δεν ξέρει.Η πηγές(ναι είναι περισσότερες από 1) υπάρχουν εδώ και πάρα πολλά χρόνια,υπερβολικά πολλά για να πω την αλήθεια,από τα αρχαία.Ορίστε !!

 

hemo.jpg

 

finding-emo.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα λίγα με τους ΕΜΟ. Τα παιδάκια που έχουν 1002 λόγους να κυκλοφορούν σαν ανάποδο γ@μ3τ0 στο Σύνταγμα, με τα μαλιά κότσιφα και τα ψευτοτρεντόρουχα. Τόσα προβλήματα έχουν, τους έσπασε το νύχι, δεν παίζει η Λαμπίρη σε επανάληψη, τους έχουν γραμμένους όλοι.. Τι κρίμα ρε γμτ..

Και ερωτώ. Αφού είστε τόσο λυπημένοι γιατι κυκλοφορείτε στους δρόμους και δεν κλείνεστε στα σπίτια σας να μην σας βλέπουμε κιόλας? Ψευτοτρέντηδες που επειδή "το κανε ο κολλητός μου, είμαι και εγώ ΕΜΟ από άποψη" Μπλιαχχχ..

Give EMO razors for free. Να δούμε ποιοι το κάνουν από άποψη και ποιοι από την ξερή τους την κεφάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει κουρέματα έχω δει πολλά και δεν μπορώ να πω πως σε αυτό το θέμα είμαι ρατσιστής.Σήμερα όμως είδα έναν emo με ένα μαλλί...κλασσικά τα μπροστά τα είχε κάτω και τα πίσω τα είχε σηκωμένα.Τα είχε σηκώσει όμως περίεργα,σχημάτιζαν ένα κυκλικό σχήμα πίσω από το κεφάλι του που ήταν σαν φωτοστέφανο.Μήπως ήταν ο άγιος emo ??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...